Home / Zahrada / Akumulátorový program

Akumulátorový program

Spolu s jarem, které se hrdě hlásí o slovo, přichází Honda i s novým akumulátorovým programem, který kombinuje moderní a výkonné konstrukce s originálním designem. Jedná se tedy o novou řadu výkonných akumulátorových strojů, které díky baterii 56V Li-ion, vydrží tvrdé pracovní tempo. Protože nejen trávník si zaslouží naší pozornost, vizitkou majitele je i pečlivě zastřižený a upravený živý plot. Pojďme si tedy blíže nové stroje představit.

AKU nůžky na živý plot

Živý plot si zaslouží kvalitní úpravu, čistý a přesný střih. Jak toho dosáhnout? Nové Honda AKU nůžky na živý plot jsou vybaveny přesnou, vysoce kvalitní lištou, broušenou pomocí laserového paprsku. Díky Li-ion akumulátoru s napětím 56 V můžete pracovat na plotu z různých úhlů, protože AKU nůžky nemají žádnou napájecí šňůru a žádné provozní náplně.

nah

AKU foukač

Na podzim parky a zahrady zakryje spadané listí, a to je prostor pro nový AKU foukač. Ohromné množství rychle a efektivně uklidí, a to díky výkonné turbíně s otáčkami převyšujícími 20.000 ot/min a vyfukuje vzduch rychlostí až téměř 150km/h. To je dostatečný výkon pro odklizení spadaného listí z parku nebo pro úklid chodníku. Honda AKU foukač je výkonný pomocník při úklidu zahrad, parků, stadionů, ulic a jiných veřejných prostranství po celý rok.

34047_Honda_DC_cordless_CMYK_0042.jpg_preview

AKU travní vyžínač

Rozčiluje vás tráva kolem zídek, plotů, stromů, keřů a jiných překážek? Pořiďte si AKU travní vyžínač. Nylonová struna namotaná na cívce poloautomatické strunové hlavy, krytá robustním bezpečnostním krytem, to vše doplněno akumulátorem 56V, jež je nejsilnějším na trhu, to je nový AKU travní vyžínač.

34366_Cordless_Lawn_Trimmer_01_ORIGINAL

Výhody AKU Programu Honda

Proč si vybrat novou řadu Honda strojů? Honda dlouhodobě klade důraz na neomezený pohyb, kvalitu, výkon a tichý chod. Namísto rozměrného spalovacího motoru, opatřeného navíc palivovou nádrží je zde použit kompaktní a lehký akumulátor. AKU Program Honda je totiž se svými 56V nejsilnějším na trhu. I malý spalovací motor je hlučný. Stroje z Honda AKU Programu jsou naopak tiché a výkonné. Nespornou výhodou akumulátorovému napájení je také jeho ekologičnost. Žádný zápach jen přírodní vůně. A příprava před použitím? Žádné natahování napájecí šňůry, doplňování paliva, provozních náplní, zahřívání apod. U AKU Programu Honda stačí jen nasadit baterii, stlačit vypínač a můžete začít.

34066_Honda_DC_cordless_CMYK_0078_(1).jpg_preview

About

Leave a Reply