Domů / Dům a byt / Chcete kvalitní a levný dům? Zkuste dřevostavby

Chcete kvalitní a levný dům? Zkuste dřevostavby

Chystáte se stavět nový dům? Jste časově vytížení a hledáte spolehlivou společnost, která vám zajistí celou stavbu se zárukou? Pak určitě navštivte stránky hpdomy.cz, kde naleznete velkou nabídku dřevostaveb na klíč, rodinných nízkoenergetických domů a levných dřevostaveb.

Společnost HP domy nabízí nízkoenergetické domy, které v ceně zahrnují základovou desku, okna s trojskly, podlahové vytápění, vysoký standard vnitřního vybavení a dopravu po celé ČR zdarma.

Nízkoenergetické domy za skvělou cenu

main (5)A co nízkoenergetické označení znamená? Takovou nízkoenergetickou stavbou může být dřevostavba na klíč, která je zkonstruovaná z KVH hranolů a vzhledem k vnitřnímu prostoru se také řadí mezi nízkoenergetické domy. Může jím být i zděný dům, který v nabídce také naleznete. Zděný dům je vystavěn z moderních thermobloků, cihlových bloků či pórobetonu. Tento typ nízkoenergetických staveb je hitem, který vám ušetří mnohé zbytečné náklady na vytápění. Na stránkách společnosti si můžete sami vybrat z typových domů. Dřevostavby Olomouc si získávají stále větší oblibu.

Pokud by se vám však žádný nezalíbil nebo byste v určitém typu domu chtěli provést změny, není problém. Společnost vám se vším poradí a poskytne vám i svého architekta, navíc přijímají i projekty od společnosti Euroline, Gservis a jiných. Pokud si nebudete v něčem jistí, nebojte se, k dispozici je vám po celou dobu poradenství.

main

Pomohou vám vybrat vhodný dům a dokonce ideální pozemek, kde se bude dům vyjímat a bude kompatibilní s krajinou a světovými stranami. Dokonce za vás vyřídí stavební povolení a zajistí výhodné financování, abyste se oprostili od zařizování a v klidu mohli čerpat svou hypotéku. Seznámí vás hned v začátku plánování s konečnou cenou projektu a ručí vám za provedenou kvalitu. Společnost má své zastoupení na Moravě i v Čechách v Mladé Boleslavi. A teď už si stačí jen vybrat. Dřevostavby na klíč se nabízejí všem.

O

Zanechte zprávu