Home / Dům a byt / Nepodceňujte pojištění! Jaké varianty se nabízí?

Nepodceňujte pojištění! Jaké varianty se nabízí?

Vlastníte dům nebo byt? Bude vám jedno, když dojde k poničení vnitřního vybavení? Ne? Tak proč ještě nemáte zařízeno pojištění domácnosti? Poradíme, kde ho sjednáte rychle, se zárukou kvality a výhodnými bonusy.

 

Co je pojištění domácnosti?

Pojištění domácnosti je jedním z 3 základních typů pojištění, které se vztahují k nemovitosti. Kromě něj existuje ještě pojištění majetku a pojištění nemovitosti. O nichž si napíšeme více zase někdy příště. Pojištění domácnosti je specifické v tom, že se vztahuje na movité věci, které vlastníte, a nacházejí se u vás doma. Jsou to například elektrospotřebiče, nábytek, koberce, vybavení koupelny, WC apod. Dále se vztahuje také na cennosti, peníze v hotovosti, drobná domácí zvířata (vyjma těch, která chováte za účelem prodeje), rozhlasové a anténní přijímače, optické přístroje aj.

naradi-hobby.cz_online_ergo_cz_01

Pojištění je zárukou, že v případě poničení, odcizení nebo úplného zničení dostanete od pojišťovny odpovídající finanční kompenzaci. To, jakou částku vám pojišťovna vyplatí, udávají pojistné podmínky pro pojištění domácnosti. Před podpisem smlouvy si je důkladně pročtěte. Na jaké situace se pojištění vztahuje? Je to například poničení vybavení vlivem živelní pohromy (silný vítr, záplava, přepětí v síti aj.), vztahuje se také na řádění vandalů nebo zlodějů.

naradi-hobby.cz_online_ergo_cz_02

 

Kde výhodně?

Velké popularitě se v současné době těší pojištění Bezpečný domov, které nabízí Ergo pojišťovna. Toto pojištění si sjednalo už více než 11 000 klientů. Důvodem oblíbenosti je nízká cena ve spojení s férovými podmínkami. Cena za pojištění se stanovuje na základě velikosti obytné plochy. Pojištění sjednáte pohodlně online.

Výhodou je, že k němu Ergo pojišťovna nabízí několik bonusů. Jedním z nich je pojištění občanské odpovědnosti do 3 000 000 Kč zcela zdarma. Proč je toto pojištění výhodou? Přečtěte si tento článek. Jestliže nemáte pojištění majetku, vyřiďte si ho co možná nejdříve! Nebudete se muset o váš majetek tolik strachovat.

About angelo

Leave a Reply