Domů / Dům a byt / Nové byty v Brně přináší komfortní bydlení

Nové byty v Brně přináší komfortní bydlení

Láká vás bydlení v Jihomoravském kraji? Toužíte po lokalitě se slunečným klimatem, specifickým krajinným rázem a zároveň s dobrou adresou ve větším městě? Tak přesně tuto kombinaci požadavků v plné míře přináší Brno.

Město, kde v několika významných a lukrativních oblastech vzniklo pár zajímavých developerských projektů, jež stojí za zvážení, ba co více, dokonce za investici.

Populární byty Žabovřesky

Jestliže sníte po spojení klidu, přírody a snadno dostupné občanské vybavenosti, pak vás okouzlí byty Žabovřesky, respektive projekt Rezidence Sochorova. Dvě etapy výstavby, v rámci nichž vznikne asi 152 bytů, z nichž si dokáží vybrat i ti nejnáročnější rezidenti.

Zaměřovat se ostatně nemusíte jen na tuto lokalitu. V nabídce jsou i mnohé další.

  • Pisárky a Královo pole
  • Líšeň a Brno – střed
  • Ivanovice a Bystrc
  • Židenice a Juliánov
  • Bohunice a Nový Lískov

Moderní a nové byty v Brně nabývají mnoha podob. Luxusní rezidence v samotném centru, ale i prostorné rodinné domy v okrajových oblastech, kde získáte přece jenom více životního soukromí a klidu.

Jestliže nemáte povědomí o nových a aktuálních developerských projektech na území města Brna, přinášíme vám praktický tip.

Bohatá databáze bytových projektů

Navštívíte-li realitní portál www.reby.cz, jistě naleznete své vysněné obydlí se vším všudy. Z populárních a vyhledávaných stavebních děl lze jmenovat projekt Viviena, Live UP, Fénix Resort, Rezidenci Juliana, BD Vista nebo Bytový dům Veslařská.

To je jenom malá ochutnávka toho, co lze objevit v Brně a jeho blízkém okolí. Projděte si prezentované nabídky a investujte do cenově výhodného bytu či rodinného domu, jenž vám bude vyhovovat po všech stránkách. Jak z pohledu novodobé architektury, tak z hlediska občanské vybavenosti a dopravní dostupnosti.

 

O angelo

Zanechte zprávu