Domů / Doporučujeme / Řezání vodním paprskem i jiné služby firmy Awac

Řezání vodním paprskem i jiné služby firmy Awac

Firma Awac není na trhu s CNC stroji žádným nováčkem, vždyť už působí od roku 1990. Již od začátku své činnosti se Awac zaměřil především na řezání a dělení materiálů vodním paprskem. Tato technologie se postupně prosadila a služeb společnosti využívá stále více zákazníků. A není se čemu divit, společnost Awac patří k těm největším řezárnám u nás, stejně jako se pyšní pestrou nabídkou různých typů CNC strojů. Dnes je již prodej CNC strojů jednou z hlavních součástí portfolia služeb firmy Awac.

Různé typy CNC strojů

Moderní doba již samozřejmě nabízí velký výběr CNC strojů, používaných v různých odvětvích a pro různé obory. Nejedná se zdaleka jen o strojírenství, ale také například o reklamu či potravinářský průmysl. Ale pojďme si uvést, jaké typy CNC strojů tedy Awac nabízí:

  • Autogenní
  • Plazmové
  • Na řezání trubek
  • Laserové
  • Frézy a frézky
  • Pro řez vodním paprskem
  • Speciální

Rovněž si můžete pořídit různé příslušenství, prodej CNC strojů v podání firmy Awac je vskutku komplexní. Jedná se především o plazmové a laserové zdroje, ale také například filtry a speciální pumpy.

Servis

Awac se zabývá rovněž kvalifikovaným servisem CNC strojů, a to jak záručním, tak také pozáručním. Můžete poptávat repas vašeho stávajícího stroje. Preventivní prohlídky jsou touto společností realizovány každý rok, čímž se zabrání poškození zubem času i nejrůznějším budoucím poruchám.

Řezání s pomocí vodního paprsku

Ale pojďme k tomu pro mnohé možná hlavnímu, tedy ke službě řezání vodním paprskem Praha. Firma Awac je na tuto práci opravdovým specialistou a jen těžko hledá konkurenci, pokud hovoříme o Česku. Řezání vodním paprskem s pomocí CNC řezacího stroje se děje bez úkosů a můžou tak být zpracovány nejrůznější materiály. Řezání vodním paprskem Brno je službou pro všechny.

O angelo

Zanechte zprávu