Home / Doporučujeme / Chystáte se na podzim umývat okna? Jděte na to chytře!

Chystáte se na podzim umývat okna? Jděte na to chytře!

Podzimní období je pro mnoho lidí vidinou typického podzimního úklidu. S chutí i nechutí se pouští do gruntování a jednou z neodmyslitelných činností je také mytí oken. Chystáte mytí oken i vy? Pak vám poradíme, jak si ho usnadnit!

Mytí oken nemusí být noční můra

Možná ani vás mytí oken zrovna dvakrát nebaví. Proto tuhle nepříliš oblíbenou činnost často odkládáte tak dlouho, kdy už skrze okna pro nevzhledné šmouhy v podstatě není vidět. Naštěstí existují způsoby, jak si mytí oken usnadnit.

Chcete-li mít mytí oken co nejdříve z krku, mějte po ruce šikovné pomocníky. Jedním z nich je čistič oken Karcher, se kterým pro vás mytí oken nebude taková noční můra. Pro každou správnou hospodyňku, která se nechce zbytečně zdržovat zdlouhavým mytím oken, je to nedocenitelný parťák.

Jděte na to systematicky, ušetří vám to práci

Na první pohled se může zdát, že na mytí oken v podstatě není co zkazit. Divili byste se ale, kolik lidí při tom udělá nejednu chybu, která je stojí zbytečnou námahu i vynaložený čas. I při mytí oken je proto potřeba dodržovat správné postupy a jít na to systematicky.

Rozhodně začněte tím, že z oken odstraníte všechny překážky, například v podobě květináčů nebo různých dekorací. Poté se pusťte do mytí parapetů a okenních rámů. Až teprve pak přichází řada na okenní tabule a tehdy je určitě dobré mít po ruce vysavač na okna Karcher, se kterým je mytí hračka. Rozhodně se totiž nenadřete tolik, jako kdybyste okna leštili ručně.

Vždycky se máte na koho spolehnout

Podzimní úklid rozhodně není jen o mytí oken. Mnoho z nás se v tomto čase pouští do důkladnějšího gruntování celé domácnosti. Podzimní úklid už je zkrátka taková tradice. Abyste si ušetřili co nejvíce práce, nejen při mytí oken, ale celkově při úklidu, nebuďte na to sami. Nemáme tím na mysli, abyste do gruntování zapojili celou rodinu – především děti by asi radostí zrovna neskákaly.

Dneska už máte v rámci úklidu tolik možností, že by byla škoda je nevyužít. Úklidová technika Karcher je tu od toho aby proměnila úklid v zábavnou činnost, která vám nezabere zbytečně mnoho času. Vybavte se proto kvalitními šikovnými pomocníky, na které se budete moci kdykoliv spolehnout. Uvidíte, že vás ten úklid dokonce začne i bavit.

About angelo

Leave a Reply