Domů / Nářadí / Hledáte jednokotoučový mycí stroj na podlahy? Schopnosti MotorScrubberu vás překvapí

Hledáte jednokotoučový mycí stroj na podlahy? Schopnosti MotorScrubberu vás překvapí

Před časem mě poprosil jeden můj kamarád, který provozuje hotelový komplex, kde má wellness a spa, včetně celkem velkého bazénu, jestli bych mu nenašel nějaký spolehlivý mycí stroj, kterým by dokázal kvalitně vyčistit podlahy ve sprchách, umývárnách a toaletách, a zároveň, který by se dal použít i na čištění kuchyní a dlaždičkových stěn v zázemí. Po dlouhém hledání jsem našel opravdový unikát – MotorScrubber. Jednokotoučový mycí stroj na podlahy, který odpovídal požadavkům a představám. Stroj mě natolik nadchnul, že jsem se rozhodl vám v krátkosti představit, co je zač a co umí.

 

Jednokotoučová americká kráska

MotorScrubber je americký podlahový stroj se super výkonem a ještě hezčím designem. Na to, že je tak malý a lehký, je opravdu neuvěřitelně výkonný. Když jsem ho poprvé nastartoval, úplně jsem se až zalekl. Strašně moc mě zaujal také design stroje, který je nadčasový a opravdu moc hezký. No, řekněte sami.

Stroj je vodotěsný. Pro bazén jak stvořený

Ano, čtete správně. Tento jednokotoučový stroj je 100% vodotěsný. Můžete s ním tedy bez jakýchkoliv starostí čistit kompletně celý bazén. Ano, i ve vodě. MotorScrubber je totiž poháněn akumulátorem, který vydrží zhruba 4 hodiny při plném provozu stroje. To bohatě stačí na úklid celého bazénu. Nabitý je pak za 8 hodin, což je snad jediné, co mi na tomto mycím stroji trochu vadí.

 

Má skvělé ergonomické vlastnosti a je lehký

Určitě bych neměl zapomenout na to, že designéři mysleli také na ergonomii. MotorScrubber má příjemnou rukojeť teleskopické tyče, která je konstruována tak, aby se opravdu pohodlně držela. Stroj je perfektně vyvážený, malý a lehký.

Velmi mě zaujalo, že i přes malou velikost tohoto mycího stroje z něj můžete udělat dlouhána. Rukojeť je totiž teleskopická, takže se dá vysunout. Navíc se prodávají tři velikosti teleskopických tyčí, takže si můžete vybrat. My jsme zvolili nakonec tu nejdelší, se kterou dosáhnete až do 4 metrové výšky či hloubky. Pro bazény ideální.

 

Nakonec s ním čistíme úplně všechno

Tak tomu už vůbec neuvěříte. MotorScrubber má totiž celou řadu doplňků, díky kterým z něj uděláte multifunkční mycí stroj, kterým lze čistit i auta, letadla, vrtulníky, lodě a další spoustu věcí.

Když si přikoupíte kartáče a pady, můžete s ním čistit:

  • okna, dveře
  • lampy, značky
  • prahy, rohy
  • koupelny
  • koberce
  • mramor, vinyl, dřevo
  • nerezovou ocel
  • keramiku, cihly, kameny
  • vozidla, letadla, lodě

 

Kde koupit podlahový stroj MotorScrubber

Prodejce je v České republice jen jeden. Oficiálním distributorem jednokotoučových podlahových strojů americké značky MotorScrubber pro Českou a Slovenskou republiku je úklidová firma de Wolf GROUP.

 

O angelo

Zanechte zprávu