Home / Zahrada / Proč právě sekačky od Hondy?

Proč právě sekačky od Hondy?

Zahrada se probouzí ze zimního spánku, a vy víte, že je třeba se začít starat, a to intenzivně. Máte ale doma kvalitní sekačku? Která je ideální pro vaší zahradu a reaguje na vaše možnosti? Honda nabízí širokou řadu sekaček, jednoznačné kvality.

Zahradní techniky od Hondy stojí na kvalitním materiálu, nových technologiích a neustálém posouvání se vpřed. Každá ze sekaček má tedy intuitivní ovládání, efektivní žací a mulčovací systém, a plynulé ovládání rychlosti jízdy tzv. Smart drive. Konkrétní sekačky, jako elektrické, motorové i robotické, jsou zárukou toho nejlepšího pro vaší zahradu.

Elektrické sekačky od Hondy

I malá předzahrádka si zaslouží určitou péči. Díky tichým a lehkým elektrickým sekačkám od Hondy je to snadné. I tyto modely si v ničem nezadají s motorovými sekačkami. Jsou stejně efektivní ve sběru trávy a nezaostávají ani v kvalitě sečení. Vadí vám ale ten elektrický kabel? Nemusíte mít strach, Honda konstrukčně vyřešila i nepříjemné napínání a případné násilné vytržení.

Větší zahradě to nejlepší

Motorové sekačky Honda se hodí pro větší zahradu, kdy plynulá rychlost jízdy mezi různými překážkami, umožňuje precizní a pohodlné sekání trávy. Ovládací systém motorových sekaček je konstruován tak, aby měl uživatel možnost pohodlně a plynule ovládat sekačku. Vlastnosti, pro které jsou sekačky Honda špičkou ve svém oboru, jsou Select drive, Rotostop, dvojité žací nože a velký sběrný koš a kvalitní materiál.

Originalita robotických sekaček

Honda neusíná na vavřínech a přichází s edicí robotických sekaček Miimo. Co tedy nabízí takové robotické sekačky? Můžete mít nohy nahoře, protože Miimo seká jen tam, kde má. Díky drátku, který skryjete pod zem, robotická sekačka seká jen tam, kde má. Nemusíte mít tak strach o své záhony a kytky. Můžete si vybrat ze dvou modelů HRM 310 a 520.

About

Leave a Reply