Home / Dům a byt / Rekonstrukce bytu bez obav

Rekonstrukce bytu bez obav

Přijde Vám, že Váš byt již ztratil svůj dávný půvab a chtěli byste jej znovu oživit? Mnohokrát stačí jen nakoupit nový nábytek, pořídit si pár rostlin. Někdy ovšem ani to nepomůže, zvláště v případě, bydlíte-li v panelovém domě pamatující ještě doby dávno minulé. V tom případě je častokrát jediné řešení pustit se do kompletní rekonstrukce bytu

Profesionální rekonstrukce bytu

Asi málokdo z nás má tolik odborných znalostí, aby se do rekonstrukce bytu mohl pustit sám, a proto většina z nás tuto náročnou činnost raději svěří specializované firmě. Jednou z nich je pražská společnost Fix Servis, která je specialistou na rekonstrukce bytu, rekonstrukce bytových jader a s tím spojených řemeslných činností (malířské práce, lakýrnické práce). Jedná se již o dobře etablovanou společnost mající velké množství klientů ze soukromého i veřejného sektoru.

Rekonstrukce bytu rychle a snadno

1

toto může být Váš byt po rekonstrukci.

Pro většinu z nás je rekonstrukce bytu stejně jako jakékoliv jiné stavební úpravy noční můrou. Každý z nás se téměř jistě bojí několik měsíců táhnoucích se oprav, nepříjemných řemeslníků zanechávající za sebou nepořádek všude okolo. Toho se s Fix Servis bát nemusíte. Naprostá většina rekonstrukcí proběhne během několika málo dní, v době, kdy je většina sousedů v práci. Úklid společných prostor je pro společnost Fix Servis samozřejmostí. Cena rekonstrukce bytu obvykle většinu zákazníků velmi mile překvapí.

About angelo

Leave a Reply