Domů / Zahrada / Jak se vyhnout starostem s projektováním zahrady

Jak se vyhnout starostem s projektováním zahrady

Máte okolo vašeho domku volnou zelenou plochu? Byla by velká škoda tento pozemek nevyužít a nevytvořit z něj zahradu, která bude působivá a zároveň užitečná.

Uspořádat všechny rostliny, dřeviny a další prvky, které byste v zahradě chtěli mít, není jen tak. Pokud zahradničení není váš koníček a neplánujete si na „tvorbu“ zahrady vyhradit dostatek času, tak bude lepší, když tento úkol svěříte některému z profesionálních zahradnictví.

Odborníci poradí, kam se co hodí

Zahradní architekti vám pomohou s tvorbou návrhu i samotným projektováním. Nebudete se tak muset starat o zajišťování potřebné techniky, stejně tak vám odpadne starost se sháněním rostlin – a dřevin. A co je nejdůležitější, už si nebudete muset dělat starosti s tím, jestli se vám skutečně povede uspořádat zahradu podle vašich představ, tak aby odrážela váš vkus i osobnost.

Bez názvu

Zaměstnanci zahradnictví vám dokáží poradit, jak jednotlivé prvky zahrady uspořádat, aby působila systematicky. Poradí vám, kam vysadit stromy, umístit záhony, kde je vhodné místo pro posezení, bazén či pergolu, tak abyste váš prostor maximálně využili a všechny vaše rostliny prosperovaly.

Zahradní architekti zároveň bude mít méně starostí s údržbou, protože budou přesně vědět, co dané rostliny vyžadují a jak má vaše zahrada vypadat. Pravidelná údržba zeleně je přitom nezbytná, pokud chcete, aby vaše zahrada zůstala vkusná, funkční a její návštěva vás neobtěžovala.

O angelo

Zanechte zprávu