Home / Doporučujeme / Správná podlaha vám dopřeje komfort, eleganci i dlouhodobé úspory

Správná podlaha vám dopřeje komfort, eleganci i dlouhodobé úspory

Žádná domácnost není kompletní, dokud ji nezdobí krásná a kvalitní podlaha. V tomto ohledu je nutné uvědomit si, že jakési magické univerzální řešení neexistuje. Každý jednotlivý typ má své výhody, stejně jako nevýhody. Která krytina je vhodná do různých místností?

Pestrý výběr

Nejdříve se podíváme na předsíň. V tomto ohledu jsou dobrou volbou plovoucí podlahy (ideálně dřevěné plovoucí podlahy), laminátové podlahy (laminátová plovoucí podlaha se dokonce hodí i do koupelny, protože skvěle odolává vlhkostem) i typické dřevěné podlahy z masivu.

A jak je to s obývacím/dětským pokojem a ložnicí? Na těchto místech vás potěší palubové podlahyPVC podlahyvinylové podlahy a samozřejmě i koberce. Určitě si ještě před výběrem přečtěte o specifikách jednotlivých typů, abyste byli v obraze a mohli se objektivně rozhodnout.

Vlhkost a voda

Sháníte elegantní řešení do koupelny nebo kuchyně? Bojíte se dlouhodobého působení vlhkosti? V tom případě je správnou volbou pokládka laminátové podlahy. Daná volba se na první pohled nedá rozeznat od typického přírodního materiálu (vypadá jako naleštěné parkety), ale přináší s sebou maximální odolnost proti chemickému působení.

Chcete se o jednotlivých typech dozvědět více a zjistit, kde si je můžete objednat za příznivé ceny? Pak se podívejte na webové stránky známých odborníků z Podlahy Gajdoš a ihned získáte větší přehled. Ti se již řadu let specializují na prodej i pokládku v okolí Ostravy a Olomouce, stejně jako venkovní terasy nebo odborné čištění podlah. Problémem není ani oprava laminátové podlahy a podobně.

Určitě si nezapomeňte prohlédnout fotogalerii, kde uvidíte fotografie z předchozích projektů. Poté stačí použít uvedené telefonní číslo, spojit se a domluvit si datum realizace.

About angelo

Leave a Reply