Domů / Zahrada / Fotopasti BUNATY se staly jedničkou na trhu

Fotopasti BUNATY se staly jedničkou na trhu

Fotopasti jsou fenoménem v monitorování zvířat i zlodějů. Jejich vlastnosti i možnosti využití je předurčují k tomu, aby se staly žádaným zbožím pro každého přírodovědce nebo majitele nemovitosti.

Moderní fotopasti jsou malá a skladná zařízení, která dokáží skvěle monitorovat potřebnou oblast. Jejich drobná velikost a maskované provedení se zasloužilo o to, že je těžké si jich všimnout. To je jeden z důvodů, proč nahrazují nápadné kamerové systémy. Na stromě si jich nevšimne ani zvíře, ani zloděj.

Jaké fotopasti vybírat

bunaty krabice 3Na trhu existuje mnoho značek, ale pokud už se do fotopasti investují peníze, je vhodné vybrat fotopasti BUNATY. Jedná se o jednoho z nejkvalitnějších výrobců a svědčí o tom technická pokročilost jeho výrobků. Fotopasti BUNATY dokáží zaznamenávat snímky i videa ve vysokém rozlišení a to dokonce i v noci. Jsou velmi odolné, nevadí jim jakékoliv povětrnostní podmínky a nevyžadují ani žádnou speciální údržbu.

Pokud je plánujete umístit k domu, namísto kamerového systému, tak oceníte možnost odesílání zaznamenaných snímků jako MMS. Někdo se zkrátka přiblíží k domu a vy během chvilky obdržíte jeho detailní snímek.

Fotopasti BUNATY

bunaty1Fotopasti BUNATY dále disponují předním displejem a laserem, se kterým můžete dokonale nastavit monitorovanou oblast. Většina fotopastí na trhu touto technologií nedisponuje, přitom je velmi důležitá. Pokud nejste technologický typ, nemusíte se ani tak fotopastí obávat, jejich instalace i nastavení je jednoduché.

Jedná se o odolné přístroje, které vám budou spolehlivě sloužit mnoho let. Mají širokospektré využití, využívají je lovci, myslivci, lesníci, přírodovědci i kdokoliv další, kdo je využívá pro monitorování svého pozemku. Díky fotopasti budete vědět, kdo všechno k vám chodí na pozemek a možná budete překvapení, pokud tam spatříte souseda nebo zcela neznámé lidi. Pořízení fotopasti je skvělou investicí, které nikdy nebudete litovat a pokud se pro ní rozhodnete, nabízí se vám značkové modely za příjemné ceny.

O

Zanechte zprávu