Home / Dům a byt / Jak vybrat správný televizní držák

Jak vybrat správný televizní držák

_vyr_495televizni-stojany-profesionalni-na-lcd-led-a-dotykove-tv-AVA1500Už jste někdy měli problém, že jste nevěděli, kam máte umístit televizi? Pořizovat kvůli tomu novou skříň nebo vyrábět poličku se vám nechce a jiné volné místo neexistuje? Co teď? Zavolejte na pomoc speciální držák nebo stojan na televizor. Dá se uchytit téměř kamkoliv a s jeho pomocí naplno vynikne elegance a prostorová úspora LCD displeje. Kde všude můžete televizní držáky využít? Jaká je jejich nosnost? Jak je vybrat a kde je koupit? To všechno se dozvíte v tomto článku.

Kam všude se dají umístit?

Tv držáky se hodí pro umístění na stěnu, do rohu a všude tam, kde nemáte možnost postavit něco, na čem by televizor držel. Jejich velkou výhodou je to, že díky nim naplno vynikne elegantnost plochých televizí a ušetříte cenný prostor.

Do běžné domácnosti

Televizní držáky se skvěle hodí do moderně zařízených interiéru, kde skvěle doplní jednoduchý a stylový nábytek. Využít je ale můžete i v pracovnách nebo v jiných místech, kde potřebujete umístit televizní obrazovku. Svůj televizor si tedy můžete dát přesně do takového úhlu a výšky, jaká vám vyhovuje. Už žádné problémy s tím, že se vám nový televizor nevejde do určeného místa v obývací stěně. Teď ho můžete umístit na stěnu kamkoliv se vám jenom bude chtít.

Ale i do kanceláře

Efektivní umístění na stěně, které šetří poměrně dost místa, ocení všichni, kteří pracují v malé kanceláři. Držáky se dají využít na přichycení menších displejů, ale i těch větších, které najdou své uplatnění v rámci přednášek a meetingů. Praktické přichycení obrazovky na zdi zaručí, že kancelář bude vypadat maximálně moderně a využijete každý prostor naplno.

_vyrp12_495Tv-stojany-na-lcd-led-plazmove-dotykove-3D-televize-NB-Emmy-Mount-AVA1500Nebo pro výstavu televizorů na prodej

Kromě toho se televizní držáky hodí do prodejen s elektronickým zbožím. Díky umístění na stěně je možné ušetřené místo ve volném prostoru využít pro vystavení jiné sortimentu. Zákazník navíc ocení, jak dobře vypadá televize připevněná na zdi a naplno ocení velmi nízkou prostorou náročnost LCD obrazovky a vysokou eleganci, která skvěle zvýrazní každý interiér.

Výběr podle rozteče

Pokud raději sázíte na jistotu, nechte si s výběrem poradit od odborníků. Ovšem není problém vybrat si vhodný televizní držák na základě několika podstatných informací. Tou první je údaj, který určuje rozteč otvorů pro přichycení televize. Toto označení se nazývá VESA standard a jedná se o specifický parametr, u kterého ani tolik nezáleží a velikosti uhlopříčky, jako spíše na tom, jaká je právě vzdálenost bodů pro uchycení televizoru do držáku. Dalším důležitým parametrem, na který je dobré se zaměřit, je nosnost držáku.

Jaká je nosnost držáků?

Maximální zatížení televizního držáku udává hmotnost, kterou je schopen bez problému unést. Klasicky se vyskytují tři typy, které se liší svojí doporučenou a udávanou nosností. Jedná se o držák TV NB SP400, u kterého je uvedená nosnost 27,3 kg, dále držák TV NB SP500, který unese televizor o hmotnosti 36 kg a držák TV NB SP600, jehož udávaná nosnost je 45,3 kg. Pro zaručení správné nosnosti a jistoty, že vám televizor nespadne, je velmi důležité držák správně ukotvit do stěny přesně podle pokynů výrobce.

Kde nakoupit?

Nákup je naštěstí velmi jednoduchý a jediné co k tomu potřebujete, je přístup k internetu. Můžete si vybrat z celé řady různých typů LCD držáků za maloobchodní nebo velkoobchodní ceny. V případě problémů je připraveno odborné poradenství, kdy vám odborníci doporučí, jaký držák si vybrat, jak ho správně upevnit a další. Doba od uskutečnění objednávky po dodání je velmi krátká a máte záruku, že cena je skutečně výhodná. Při nákupu většího množství televizních držáků na vás navíc čekají množstevní slevy.

About angelo

Leave a Reply