Home / Dům a byt / Areál bývalé čokoládovny se přemění v komfortní místo pro život!

Areál bývalé čokoládovny se přemění v komfortní místo pro život!

V centru Prahy není mnoho míst, kde by se daly postavit nové byty, a byla uspokojena vysoká poptávka po moderním bydlení. Developeři se proto uchylují k přestavbám míst, kde stojí zchátralé budovy a mění je k nepoznání. Jedním takovým projektem je Tandem Modřany, kde doposud stál areál známé čokoládovny. Co se chystá?

 

Zcela nová tvář

V Praze 4 stálá dlouhá léta čokoládovna, která již ale několik let není v provozu a atraktivní místo v blízkosti centra zůstávalo bez využití. Příležitosti se chopila developerská společnost Sekyra Group, která se rozhodla k odvážnému kroku. Jejím cílem je na Praze 4 vybudovat nové bytové domy, které nabídnou moderní byty a uspokojí tak poptávku pro bydlení v luxusu. Nové byty Praha 4 vzniknou v rámci projektu Tandem Modřany a bude jich celkem 76.

naradi-hobby.cz_sekyragroup_cz_01

 

Výborné spojení do centra

Postaveny zde budou 2 budovy s byty o dispozicích 1+kk, 2+kk a 3+kk. Největší byty nabídnou velkorysou obytnou plochu 90m2. Na své si tak přijdou jednotlivci, páry i rodiny s dětmi. Velkou výhodou bytů je samotná lokalita. Chlubí se perfektní dopravní obslužností. Do centra je to odsud pouhých 15 minut, dobré je i napojení na výpadovky.

Další lákadla!

Novostavby Praha stojí v těsné blízkosti s přírodou. Budoucí obyvatelé si každý den budou moci užívat nejen krásný podhled na matičku Prahu. Nedaleký břeh řeky láká ke sportovním aktivitám. V blízkosti se dokonce nachází golf, minigolf či tenisové kurty.

naradi-hobby.cz_sekyragroup_cz_02

Tandem Modřany patří mezi nejsledovanější developerské projekty Praha. Stavba má začít na podzim letošního roku, o byty je velký zájem již nyní. Láká vás představa, že budete v jednom z bytů bydlet i vy? Potom nic neodkládejte a začněte jednat. Nejdříve byste si ale měli zjistit, jaké finanční možnosti máte. Pokud nevíte, jak s vyřizováním hypotéky začít, přečtěte si ještě tento zajímavý článek.

About angelo

Leave a Reply