Domů / Dům a byt / Chcete snížit tepelné ztráty? Pořiďte si kvalitní okna!

Chcete snížit tepelné ztráty? Pořiďte si kvalitní okna!

Jak se vypořádat s vysokými výdaji za teplo? Není tajemstvím, že většina tepla uniká ven okny a chcete-li v dlouhodobém časovém horizontu výrazně ušetřit, neváhejte nad investicí do kvalitních oken. Mimo zateplení jde o nejefektivnější opatření, ke kterému se můžete v rámci snížení tepelných ztrát uchýlit. Předpokladem vaší spokojenosti je ovšem důsledný výběr výrobce – není okno jako okno. Vsadíte-li však na společnost DAFE-plast, která patří k předním českým výrobcům, rozhodně neuděláte krok vedle.

Základem jsou kvalitní komponenty

DAFE-plast nabízí plastová i hliníková okna ze špičkových komponentů (např. profily SCHÜCO a REHAU, kování ROTO), což je samo o sobě garancí vysoce kvalitních produktů. Profesionálové vám ochotně poradí s výběrem vhodného systému, který bude odpovídat vašim specifickým požadavkům.

Plast, nebo hliník?

Plastová okna nabízí nejvýhodnější poměr ceny a užitných vlastností. U DAFE-plast najdete široké spektrum modelů, které se hodí pro starší domy i novostavby. Sami si zvolíte barvu či barevný dekor a budete se těšit z moderního vzhledu, který umocní celkový dojem z vašeho bydlení. Potěší vás i nadstandardní pětiletá záruka.

Hliníková okna byla donedávna doménou spíše kancelářských komplexů, nicméně v posledních letech se stále častěji objevují i v novostavbách. Snoubí atraktivní industriální vzhled a nekompromisní životnost. Samozřejmostí jsou vynikající izolační vlastnosti a jedinou „nevýhodou“ je vyšší pořizovací cena než v případě plastových profilů.

Přijeďte se podívat do jihlavského showroomu!

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, není nic jednoduššího, než navštívit nový výstavní showroom DAFE-plast v Jihlavě. Osaháte si zde plastová a hliníková okna a možná vás upoutají také zimní zahrady nebo jiné výrobky. Případně se na ně podívejte hned teď na www.dafe.cz.

O angelo

Zanechte zprávu