Domů / Nářadí / Nilfisk – profesionál na čisticí techniku

Nilfisk – profesionál na čisticí techniku

_vyr_100C-110-4-5--EU-pgUklízení a udržování čistoty nepatří mezi nejoblíbenější volnočasové činnosti. Aby vám nepořádek nepřerostl přes hlavu, je nezbytné čas od času přiložit ruku k dílu. Ačkoliv má hadr a metla v oblasti uklízení nezastupitelnou roli, v jednadvacátém století práci usnadňují výkonné čisticí přístroje, které nastolí čistotu za vás. V následujících řádcích si představíme čisticí techniku značky Nilfisk, která má na tuzemském trhu přední postavení.

Historie firmy Nilfisk

V minulosti se prach z koberců a čalounění odstraňoval ručně. Standardním arzenálem každé hospodyňky byly kartáče, metly a hadry. Nicméně s příchodem zakladatele značky Nilfisk se vše změnilo. Elektrotechnický inženýr P. A. Fisker se zabýval elektrickými motory. V roce 1906 založil vlastní firmu, která se specializovala na výrobu motorů pro mlýnky na kávu, kovoobráběcí stroje, ventilátory či vrtačky.

Podepsal se pod revoluční vysavač, jehož váha činila v té době pouhých 17,5 kilogramů. Váha ostatních vysavačů byla natolik velká, že k jejich obsluze byly nezbytné minimálně čtyři osoby. Dnes je Nilfisk synonymem kvality, inovace a preciznosti.

Produktové portfolio značky Nilfisk

Významné postavení v domácím prostředí i profesionální sféře mají vysokotlaké čističe, jež se rozdělují na několik sekcí. K dostání jsou vysokotlaké čističe pro studenovodní použití i pro použití ohřevem. Neměly by být opomenuty ani mobilní tlakové myčky se spalovacím motorem. Ke všem přístrojům se dá zakoupit značkové příslušenství.

Nenahraditelným pomocníkem při úklidu je vysavač. A nemusí se jednat pouze o domácí vysavač. Spousta firem využívá centrální a průmyslové vysavače s vysokým výkonem.

Kompletní produktové portfolio značky Nilfisk můžete zhlédnout přímo v internetovém obchodu www.nilfiskcentrum.cz.

O angelo

Zanechte zprávu