Domů / Zahrada / Travní traktory Honda vám celoročně usnadní práci

Travní traktory Honda vám celoročně usnadní práci

Zahradní traktor se hodí každému, kdo má alespoň trochu větší travnatý pozemek a chce si usnadnit celoročně práci. Pokud si koupíte kvalitní traktůrek, rozhodně nebude sloužit jen na sekání trávy, ale využijete jej pro mnoho dalších účelů. A právě takovými univerzálními stroji jsou travní traktory Honda.

1545-hf2417htf0402Chcete si usnadnit práci a strávit sekáním co nejméně času? Oproti klasické sekačce je zahradní rider mnohem efektivnější. Nejen že poseká plochu mnohem rychleji, ale také posbírá více trávy a koš nemusíte neustále chodit vyprazdňovat. Trávník je posekán rovnoměrně, precizně a tráva dokonale posbírána. Ovládání je opravdu snadné a naučí se jej každý.

Traktůrek se přizpůsobí vašim schopnostem a dovednostem, oceníte třeba automatické udržování rychlosti. Komfortně se na něm sedí, což také není zanedbatelné, a čas, který prací strávíte, vám velmi rychle uběhne. Zde ale výhody traktoru Honda nekončí. Jistě oceníte silný a výkonný motor s nízkou spotřebou, šetrný k životnímu prostředí díky nižším emisím. Dále je zde jednoduché startování, automatické zapnutí světel, signalizace nedostatku paliva, přehledná přístrojová deska a mnoho dalších výhod.

Uvažujete o koupi travního traktoru a chcete si správně vybrat? Nabídka traktorů Honda je rozdělena na malé traktory základní (standardní) a prémiové. Jedná se o několik modelů s různými vlastnostmi, liší se například v šíři záběru. Základní modely mají záběr 92 až 102 cm a jsou vybaveny dvěma sekacími noži. Vyklápění je u nich manuální. Prémiové modely zabírají 102 až 122 cm a jsou vybaveny hydrostatickou převodovkou pro plynulou regulaci pojezdu. Turbosací efekt naplní koš na maximum a dokonale posbírá všechnu trávu. Velkou výhodou je i elektromechanické vyklápění a větší sběrný koš.

Traktor na sekání trávy může posloužit i dalším účelům a využijete jej celoročně. Doplnit lze o praktické příslušenství jako je sklápěcí vozík, zametací kartáč, sněhová radlice, sypač, vertikulátor a mnohé další. Jde o modely oblíbené pro údržbu firemních a průmyslových pozemků, parků a zahrad. S ridery Honda se setkáme i u komunálních služeb.

O angelo

Zanechte zprávu