Domů / Dům a byt / Porovnání výrobců a dodavatelů kuchyní z Brna

Porovnání výrobců a dodavatelů kuchyní z Brna

gabon-bvv-2015-detail4a-7Rekonstrukce kuchyně obnáší spoustu starostí a povinností. Vybrat novou kuchyň se může zdát jako nadlidský úkol, neboť kuchyně Brno nabízí spousta výrobců a distributorů. Zorientovat se v nepřeberné nabídce je velmi těžké. Pakliže se chcete svěřit do rukou opravdových profesionálů, zúžili jsme vám výběr odborných firem. V následujících řádcích porovnáme největší společnosti specializující se na výrobu a distribuci kuchyní.

Spousta zákazníků se řídí pravidlem, že čím je firma známější, tím jsou její služby kvalitnější. Nicméně někteří dodavatelé se proslavili v souvislosti s negativními záležitostmi. Pakliže nahlédnete na webové stránky společností Hanák Brno, Hezká kuchyň či Potrusil, všechny o sobě tvrdí, že jsou známou a pověstnou firmou. Výjimkou je kuchyňské studio Gabon, které se navíc pyšní úspěchy na rakouském, švýcarském i německém trhu.

Mnohé o firmách vypovídá také historie. Nejkratší působnost na českém trhu má společnost Hezká kuchyň, neboť byla založena v roce 1999. Od roku 1993 své služby nabízí firma Potrusil a od roku 1992 kuchyně Gabon. Nejdelší působnost na tuzemském trhu má specialista na realizaci interiérů Hanák Brno.

Kde zhlédnout produktové portfolio?

Hezká kuchyň nabízí svým zákazníkům výběr z jednoho a ještě k tomu zastaralého katalogu, který pochází z roku 2010. Na stránkách www.gabon.cz si můžete vybrat ze čtyř pestrých katalogů, zatímco kuchyně Potrusil a Hanák Brno nenabízí žádný internetový katalog.

Pokud bychom měli jednotlivý firmy porovnat, nebude těžké určit absolutního vítěze. Nejznámější je firma Gabon, jejíž kuchyně jsou součástí domácností i v zahraničí. Z pohledu historie vítězí Hanák Brno. Největším počtem katalogů útočí opět Gabon. Sečteno, podtrženo, nejvíce bodů získal specialista Gabon.

O angelo

Zanechte zprávu