Home / Dům a byt / Jak na rekonstrukci ploché střechy

Jak na rekonstrukci ploché střechy

Plochá střecha byla v minulosti velmi oblíbená a i dnes jsou nejrůznější systémy hojně využívané. Jestliže ta vaše pomalu dosluhuje a objevují se první náznaky problémů, vyplatí se uvažovat o rekonstrukci. Tu můžete řešit svépomocí, anebo prostřednictvím specialistů. První možnost příliš nedoporučujeme, jelikož může dojít k zanedbání některých důležitých úkonů. Z profesionálních společností se zaměříme na firmu AHF Stavby s.r.o. nabízející své služby do vzdálenosti až zhruba 150 km od Prahy.

Precizní hydroizolace jako nezbytnost

Základem kvalitní ploché střechy je bezesporu spolehlivá hydroizolace. Volba konkrétní hydroizolační fólie je velmi důležitá a dbát je nezbytné zejména na certifikáty. Zákazník zmiňované společnosti si může vybrat dle svého uvážení, nicméně specialisté mu mohou doporučit optimální materiál pro konkrétní střechu. Nejvíce žádané jsou například výrobky společností Fatra, Sika nebo Dektrade. Zapomenout nelze v této oblasti ani na asfaltové pásy vyrobené z asfaltu a kaučuku. Výborné jsou díky své vysoké průtažnosti a také dokonalé ochraně proti UV záření, kterou zajisti křemičitý posyp. Povrch a technologii střechy si lze zvolit individuálně. Výborné jsou jak hladké mechanicky kotvené, tak zelené nebo přetížené typy.

Bezplatná nabídka služeb jako součást poptávky

Společnost AHF Stavby s.r.o. nabízející rekonstrukce ploché střechy provede zdarma osobní prohlídku konkrétního objektu, při které dojde i k zaměření plochy. Následně vypracuje návrh technologie provedení, a to tehdy, když nemá zákazník k dispozici vlastní projekt. V nepolední řadě vypracuje bezplatně cenovou nabídku.

Stavební práce všeho druhu

Nepotřebujete-li pouze zateplení anebo rekonstrukci ploché střechy o hodila-li by se vám i jakákoli jiná stavební činnost, máte možnost. Zmiňovaná firma poskytuje také služby v oblasti realizace fasád, teras, zemních a výškových prací. Se stavebními pracemi Praha budete jistě spokojení jak z hlediska kvality, tak i ceny.

About angelo

Leave a Reply