Home / Dům a byt / Místo pro moderní bydlení? Vyzkoušejte velkou Chuchli

Místo pro moderní bydlení? Vyzkoušejte velkou Chuchli

Jednou z městských částí Prahy, která je vhodná pro luxusní bydlení, je bezesporu i Velká Chuchle. Tato obec, která se rozkládá na jihozápadním okraji hlavního města, nabízí klid, soukromí a zároveň veškeré sociální zázemí. Do Prahy se lze navíc i městskou hromadnou dopravou dostat v kteroukoliv denní dobu.

vilychuchle seo 5a

Nabídka luxusních vil

Díky tomu je místo vhodné pro rodinný život a jednogenerační i vícegenerační bydlení. Luxusní bydlení s výhledem na Prahu nabízí například projekt Vily Chuchle.

V rámci něj jsou k prodeji celkem tři desítky vil, z toho 21 z nich je samostatně stojících. Ve zbylých případech jde o dvojvily, které jsou určené pro větší rodiny. Na prodej jsou různě velké vily – vybírat lze z dispozic 4 + kk po 8 + kk, stejně tak jsou na výběr různě velké parcely.

Kromě prostorných zahrad jsou součástí těchto moderních rodinných vil i terasy s výhledem na pravobřehou zástavbu Prahy a svahy Chuchelského háje. Samozřejmostí je garážové stání, pro další automobily lze využívat nekrytá venkovní parkovací místa.

About angelo

Leave a Reply