Domů / Dům a byt / Nejkrásnější dárek pro malou princeznu

Nejkrásnější dárek pro malou princeznu

Máte doma malou princeznu? Pokud ano, pak nejspíš, tak jako většina malých holčiček, miluje panenky a miminka všeho druhu. Mateřský instinkt zkrátka funguje už od plenek. Když už se však malá holčička stará o miminko, chce se starat se vším všudy. A malá miminka se přeci přebalují na přebalovacím pultu pro panenky. Jestliže ho ještě nemáte, je načase nějaký pořídit. A vánoční čas je nejlepší doba.

Holčičky se chtějí starat

Když už se rozhodnete, že takový přebalovací pultík pro panenky koupíte, musíte ještě rozhodnout kde. Nejlepší je dnes nakoupit na internetu, než zbytečně běhat po obchodech. Krásný růžový pultík, který bude dokonalou součástí pokojíčku vaší dcery, si můžete koupit i na e-shopu StepTwo. Je růžový a nic u něj nechybí. Obsahuje přebalovací pult, pračku, židličku na krmení a dokonce i malý kuchyňský dřez s vodovodní baterií a kolotoč nad pultíkem, který se točí. Pod pultem bude mít vaše malá maminka i velký úložný prostor a otevírací dvířka u skříňky. Součástí vybavení jsou i dva úložné košíky a tři ramínka na šaty. Vaše dítko, tak může mít téměř skutečný kout, kde si bude moci vyzkoušet všechno to, co každý den vidí u své maminky. Tento pultík, je zkrátka ideální dárek a možná nakonec budete dceři i tak trochu závidět, že takový přebalovací pult nemáte i vy sama.

Zahraniční výrobce

Zboží v e-shopu StepTwo pochází od amerického výrobce Step2. Tato firma vznikla v roce 1991, kdy hlavní moto bylo „kvalita, hodnota a funkčnost“, a tím se společnost řídí dodnes. Výrobce se snaží vyvíjet neustále nové technologie a být o krok napřed před ostatními. Díky tomu, že všechny výrobky jsou bezpečné a atestované, máte vždy jistotu, že svým dětem kupujete jen to nejlepší.

Pro všechny kluky i děvčata je připraveno mnoho hraček nejen do domu, ale i na zahradu. Díky nim mohou děti objevovat jedinečný kouzelný svět her, radosti a krásných zážitků.

O angelo

Zanechte zprávu