Domů / Dům a byt / V zimě je ideální čas pro objednání rolet

V zimě je ideální čas pro objednání rolet

1398148506_podomitkova-roleta6Kdy je nejvhodnější čas pro objednání stínící techniky? Překvapivě v zimě, kdy se nejedná o palčivý problém, který je nutné rychle vyřešit. Myslete na další letní sezónu a upravte svůj domov již nyní, ať se v létě můžete věnovat radostem a řešení praktických věcí ponechat stranou Přečtěte si, jaké jsou další využití stínící techniky a proč si rolety pořídit právě v zimním období.

Efektivní stínění

Markýzy, rolety nebo žaluzie slouží hlavně pro stínění nebo zatemnění místnosti. Jejich hlavní využití spadá do letního období, kdy se toužíme skrýt před horkými slunečními paprsky a vytvořit chladný stín. Hodí se ale i na každodenní použití obzvláště večer, kdy bychom měli spát v co možná nejtemnější místnosti, aby náš spánek byl dostatečně kvalitní a dlouhý. Tímto postupem ušetříte značnou část energie použité na klimatizování místností.

Tepelná izolace

V zimě rolety výborně slouží jako tepelná izolace. Pokud jsou zatažené vytváří další bariéru mezi venkovním prostředím a naším vytápěným bytem. Uniká méně tepla a náklady na vytápění jsou značně nižší. Snadno tak udržíte teplo nebo vytopíte i velkou místnost bez toho, aby docházelo k neustálému úniku tepla přes drobné skulinky ve špatně těsnících oknech. V létě tedy chrání od přílišného tepla a v zimě se nás rolety snaží udržet v optimální teplotě. Rolety nebo žaluzie jsou vynikajícím řešením jak efektivně snížit energetické náklady budovy.

Ideální doba pro objednávku

Zima je ideálním časem pro objednání nových rolet nebo markýz. Je to hlavně z toho důvodu, že dodavatelé a výrobci nejsou zaneprázdnění tak velkým počtem objednávek jako v hlavní sezóně. Snadno tak pořídíte nové kvalitní stínící prvky od české firmy Servis Climax bez dlouhého čekání na dodání nebo namontování. Navíc v zimě máme poměrně hodně času na řešení podobných záležitostí a v létě zbude více času na dovolenou.

O angelo

Zanechte zprávu