Domů / Dům a byt / Potřebujete nábytek, který něco vydrží? Vsaďte na nábytek z masivu!

Potřebujete nábytek, který něco vydrží? Vsaďte na nábytek z masivu!

Možná, že na chalupě ještě máte dřevěný stůl, lavici, skříň nebo komodu po prababičce a tento nábytek je stále v perfektním stavu. V dnešní době se většina výrobců nábytku snaží vyhovět požadavku nízké ceny, a proto jsou nuceni místo kvalitního masivního dřeva, použít jiné, ale zdaleka ne tak kvalitní materiály. Pokud si ale přejete pořídit nábytek, který opravdu něco vydrží, vsaďte na nábytek z masivního dřeva.

Masivní dřevo používali k výrobě nábytku už naši předkové. Věděli totiž, že dřevo je stabilním přírodním a zdravotně nezávadným materiálem osvědčeným již stovky let. Oproti dnes používaným levným materiálům je dřevo čistě přírodní a vydrží až desetkrát delší dobu.20040-jidelni-stul-dubovy-solid-2

Na chalupu i do moderního domu

Dřevěný nábytek z masivu se nehodí pouze na chalupy a domy rustikálního ražení. Je velmi vhodný i do novostaveb, moderních domů, bytů nebo restaurací. Dřevo nabízí unikátní kresbu a žádný kus nábytku tím pádem není stejný. Navíc, přivezete-li si domů nábytek ze dřeva, budete nadšeni z jeho příjemné, dlouhotrvající vůně.

Bezkonkurenční kvalita

Zejména v restauracích jsou oblíbené jídelní stoly a židle z masivního dřeva. Nábytek z masivu je totiž bytelný a je možné ho po letech renovovat. Tuto výhodu jistě oceníte i u jídelního stolu u vás doma.

CONSULO s.r.o.

Velice kvalitním výrobcem nábytku z masivu se zaručenou kvalitou je truhlářství CONSULO s.r.o., kde je k výrobě nábytku používáno výhradně dřevo z českých a moravských lesů. Společnost si zakládá na bytelném a řemeslně zpracovaném nábytku z masivního dřeva (dubu, jasanu, buku nebo borovice), na kterém nešetří.

Při výrobě jídelních stolů a lavic jsou používány lety osvědčené truhlářské postupy a veškerý nábytek je zpracováván s velkou pečlivostí. Jednotlivé fošny mají svou unikátní kresbu, a proto je každý jídelní stůl nebo lavice neopakovatelný originál. V případě zájmu pro Vás společnost CONSULO s.r.o. vyrobí i historické repliky stolů, lavic a jiného nábytku. Samozřejmostí je individuální přístup k zákazníkovi a osobní jednání.

O angelo

Zanechte zprávu