Domů / Doporučujeme / Proč vybrat bezpečnostní dveře

Proč vybrat bezpečnostní dveře

Podceňovat možnost vykradení domu či bytu se opravdu nevyplácí. Pokud někdo spoléhá na to, že se mu dosud nic takového nestalo, může se šeredně mýlit. Zvláště v současné době, kdy zručnost a drzost bytových zlodějů nezná hranic.

phoca_thumb_l_dsc_0033Například díky metodě „bumping“ jsou schopni překonat běžné dveře za pouhých 30 vteřin. Navíc v tomto případě nezůstanou žádné stopy, takže je majitel při styku s pojišťovnou nemile překvapen, neboť se mu nemusí podařit vysvětlit takovéto vloupání. Pojišťovna samozřejmě požaduje důkaz, že zloděj musel násilně překonat překážku. Metoda bumping spočívá v několikerém udeření do speciálně vyrobeného klíče, po čemž se zámek otevře. Mnoho lidí teprve takováto nepříjemná zkušenost přiměje k tomu, aby se zajímali o bezpečnostní dveře a jiné bezpečnostní prvky.

Bezpečnostní dveře BEDEX

Jednou ze záruk skutečného bezpečí jsou bezpečnostní dveře BEDEX. Vyrábí je firma MRB Sazovice, která má s tímto sortimentem dlouholeté a bohaté zkušenosti. Její výrobky odpovídají vysokým nárokům na komfort a hlavně bezpečí. Použité materiály a veškeré komponenty zaručují vysokou kvalitu celých dveří.

Kvalita je zaručena tím, že veškeré materiály a komponenty jsou řádně certifikované. Proto bezpečnostní dveře vyráběné společností MRB obstojí i v náročných zkouškách odolnosti proti vloupání. Do sortimentu firmy patří také protipožární dveře, které díky stejně kvalitním materiálům odolávají i vysokému žáru a zabraňují v případě propuknutí požáru jeho šíření do dalších prostor.

Firma MRB vyrábí bezpečnostní dveře na na strojírenském zařízení značky Trumpf, které je zárukou nadstandardní kvality provedení a zejména vysoké odolnosti proti vloupání. Součástí dveří jsou také zámky, ze kterých firma učinila přednost svých výrobků. Zámky jsou vyráběny a homologovány tak, aby spolehlivě ovládaly rozvorový systém dveří.

O

Zanechte zprávu