Home / Doporučujeme / Vířivka – relaxace s přáteli, s rodinou i o samotě

Vířivka – relaxace s přáteli, s rodinou i o samotě

Venkovní vířivka je synonymem pro domácí lázně. Můžete si je užívat prakticky kdykoliv a vaši přátelé vás budou navštěvovat ještě raději než předtím. Už dříve byly lázeňské koupele společenskou záležitostí – stačí se ohlédnout do dob starověkého Řecka a Říma. Lidé se scházeli v lázních a společně relaxovali při řešení politických a obchodních záležitostí. Dnes si vířivku můžeme užívat jak ve společnosti přátel a rodiny, tak o samotě.

Trávení svého volného času s přáteli a s rodinou patří mezi ty nejhezčí, které nás mohou potkat. A co teprve, když si společně s přáteli můžeme odpočinout a udělat něco pro své zdraví. Venkovní vířivka umožňuje zábavu i péči o zdraví v jednom. Navíc v některých modelech vířivých van s vámi mohou být i malé děti od tří let.

Relaxace ve vlastní vířivce je prostě super. Náš TIP pro léto i zimu je vířivka Villeroy & Boch.

mandarin-canadian-spa-001

Dnes už je možné zakoupit vířivky různých tvarů a velikostí s velmi jednoduchým ovládáním, nízkou spotřebou a tichým chodem. Pokud tedy nemáte k dispozici velkou zahradu, ale pouze menší terasu nebo předzahrádku, žádný strach, i tam se vám vířivka s menšími rozměry vejde.

Zkrátka, v dnešní době si můžete pořídit vířivku, která bude maximálně vyhovovat vašim představám. Buď může být veliká a nahradit i menší bazén, nebo můžete mít doma model určený pro 2 až 3 osoby. Luxusní atmosféře pak dodá dokonalé náladové světlo. Většinu moderních vířivých van je dnes navíc možné ovládat pomocí mobilního telefonu.

Vířivky Canadian Spa International®

Hledáte-li skutečně kvalitní vířivky, které skutečně předčí vaše očekávání, jistě vás nezklamou modely amerických vířivek Canadian Spa International®. Jednotlivé vířivky této značky si můžete prohlédnout v showroomech společnosti SPA Studio s.r.o., a to v Praze, v Mladé Boleslavi nebo v Ostravě. Odborníci ze SPA Studia vám také velmi rádi poradí s výběrem vířivé vany, která bude maximálně vyhovovat vašim potřebám.

About angelo

Leave a Reply