Domů / Doporučujeme / Jak zařídit perfektní venkovní párty v zimě?

Jak zařídit perfektní venkovní párty v zimě?

Zatímco v létě trávíme venku čas rádi, v zimě zalézáme domů, do tepla a klidu. Chceme-li pořádat večírek, musíme to udělat doma, což ale znamená stres. Ne všichni hosté jsou ukáznění, hrozí poničení majetku a neustále ve vzduchu visí ráno a s ním spojený velký úklid. Vyřešte to šalamounsky a udělejte zimní venkovní párty v příjemném teploučku. Jak na to? Co vše budete potřebovat a jak překvapit hosty netradičním pohoštěním a drinky?

Příjemné teplíčko v prostorném stanu

Pokud máte dvůr nebo zahradu, přesuňte zimní večírek právě sem. Pronájem párty stanů není drahý. Vůbec nejlepší jsou variabilní stany o rozměrech 3 x 3 metrů s bočnicemi, které se dají sundávat. Stany lze díky tomu jednoduše spojit a vytvořit velký prostor.

naradi-hobby-cz_azrent_cz_01

Aby vám bylo příjemně teplo, musíte použít výkonné vytápění. Nejlépe se uplatňují plynové agregáty. Nikdy ve stanu nepoužívejte otevřený oheň. Nejenže rychle spotřebovává kyslík, ale hrozí, že stan vzplane a dojde k vážným zraněním.

Zajistit musíte i dostatek prostoru pro sezení. Do stanů se nejlépe hodí pivní sety. Je to kombinace delšího stolu s lavicemi, na které se pohodlně posadí i 8 lidí (4 z každé strany). Jejich výhodou je lehkost, přípravy vám neseberou mnoho sil. Kde party stany a lavice pronajmout levně? Atraktivní ceny má půjčovna AZrent, která sídlí v Praze. Za příplatek vám zajistí i montáž.

naradi-hobby-cz_azrent_cz_02

Čím překvapit hosty?

K venkovní párty patří grilování a v zimě to není nic složitého. Stačí, když si půjčíte kvalitní gril. AZrent má i gril na sele. Pokud je to na vás moc, můžete zvolit zařízení na rychlou výrobu hot dogů. A co k pití? Oslava venku možná vyvolá stesk po létě. Zaženete ho snadno – připravte pro hosty delikátní letní koktejly. Nevíte jaké? Plno inspirace přináší tento článek. Nezapomeňte ani na hry – ideální je „čelovka“. Hosté si navzájem na čelo přilepí papírky (například se jménem pohádkové postavy) a musí uhodnout, čím jsou.

O angelo

Zanechte zprávu