Home / Doporučujeme / Jak vypadá moderní komunální technika? Multicar M31 zvládne téměř cokoliv!

Jak vypadá moderní komunální technika? Multicar M31 zvládne téměř cokoliv!

V oboru komunální techniky hraje prim značka Multicar. Značka se těší neuvěřitelnému renomé již několik desítek let, nicméně nejnovější modely multifunkčních vozidel mají s původními „multikárami“ jen pramálo společného. Respektive z technologického hlediska. Klíčové vlastnosti zůstaly stejné. Moderní vozidla Multicar jsou neúnavné muly, které se díky kompaktním rozměrům dostanou téměř kdekoliv. Aktuální vlajkovou lodí je model M31, který plní přísnou normu Euro V.

Multicar M31 je multifunkční, silné, úsporné a skvěle ovladatelné vozidlo. Zároveň stoprocentně odpovídá současným požadavkům na komfort posádky a bezpečnosti. Prostorná kabina typu Space-Frame pojme 2-3 osoby. Je to pracant, který dokáže hotové zázraky, a to bez ohledu na typ terénu a způsob využití. Bezesporu jde o nejlepší multikáru, která kdy sjela z výrobní linky.

Srdcem vozidla je výkonný a kultivovaný motor IVECO F 1 C turbo diesel se zdvihovým objemem 2998 m³ a výkonem 107 kW při 3500 ot. V kombinaci s pětistupňovou převodovkou vždy nabízí dostatečnou porci výkonu. Palivová nádrž s obsahem 80 litrů vystačí na dlouhý provoz bez nutnosti neustálého dočerpávání.

Komunální technika Multicar vždy vynikala kompaktním charakterem. Model M31 se v tomto směru nijak neliší. S šířkou 1,63 m a malým poloměrem otáčení je ještě mrštnější než předchůdci. V přední části vozidla se nachází náprava zavěšena nezávisle s vinutými pružinami. V zadní části vozidla je náprava s postupnými plochými pružinami s teleskopickými tlumiči nárazů.

Chcete se o nejnovějším modelu ze stáje Multicar dozvědět více? Obraťte se na specializovaného prodejce MINAM Servis a.s., který zajišťuje servis a prodej Multicar. Současně nabízí bazarová vozidla a náhradní díly. Více se dozvíte na www.multicarmorava.cz.

About angelo

Leave a Reply