Domů / Dům a byt / Rezidence NA VACKOVĚ – nový developerský projekt na Praze 3

Rezidence NA VACKOVĚ – nový developerský projekt na Praze 3

Máte zájem o bydlení v Praze a zajímají vás zejména nově realizované developerské projekty? Chcete, aby vybraný developerský projekt byl svým pojetím unikátní, moderní a komfortní? Na pražském území v současné době vzniká hned několik desítek různých developerských projektů, bohužel ne o všech se dá říci, že splňují tyto parametry. Projekt, který rozhodně stojí za bližší prozkoumání, ale vzniká na Praze 3. Jedná se o rezidenci NA VACKOVĚ.

Ideální lokalita

První a základní předností projektu NA VACKOVĚ je lokalita. Projekt je usazen v městské části Praha 3 na Žižkově podél ulice Olgy Havlové. O prodej bytů na Praze 3 je v posledních letech veliký zájem. Tato městská část má potenciál stát se moderním rezidenčním centrem Prahy. Více informací o Praze 3 najdete ZDE. I přesto si část Vackov zachová svůj komorní vzhled a bydlení v blízkosti přírody, kterých je v Praze velmi málo. Lokalitou splňuje NA VACKOVĚ nároky nejnáročnějších rezidentů.

naradi-hobby.cz_navackove_cz_01

Moderní a přesto vkusný vzhled

O návrh developerského projektu NA VACKOVĚ se postaralo zkušené architektonické studio MS Architekti. Toto studio má na svém kontě množství uznávaných projektů a ani rezidence NA VACKOVĚ není výjimkou. Projekt plynule navazuje na předchozí výstavbu v této městské části – Alfarezidence. Celá stavba má charakteristické rysy moderní architektury, velká okna a celkově maximální využití světla, ale zároveň skvěle zapadá do konceptu této městské části. Některé moderní developerské projekty se snaží mít za každou cenu originální vzhled, ale vůbec se do dané části nehodí. To pro NA VACKOVĚ neplatí.

naradi-hobby.cz_navackove_cz_02

Tři sta nových bytových jednotek

V rámci projektu NA VACKOVĚ vznikne celkem 5 nových budov. Každá z nich bude mít maximálně 5 podlaží. Celkem do roku 2017 vznikne 331 nových bytových jednotek v různých dispozicích od 1+kk až po 4+kk. Tyto nové byty v Praze jsou navrhovány pro maximální uživatelský komfort. Velký důraz byl kladen na prosvětlení interiéru a na dispoziční řešení každého bytu, malého i velkého. Součástí každé bytové jednotky je navíc balkon, terasa nebo předzahrádka.

 

O angelo

Zanechte zprávu