Domů / Dům a byt / Rustikální nebo moderní? Čím se řídit při zařizování kuchyně

Rustikální nebo moderní? Čím se řídit při zařizování kuchyně

Při zařizování vašeho nového domu byste neměli zapomenout ani na kuchyni. I ta přece může být místem, kde budete rádi trávit váš čas, ať už při posezení u dobrého jídla nebo při přípravě pokrmů.

Kuchyň můžete ozvláštnit například barovým pultem nebo pohodlnou jídelní částí, kde vám vaši blízcí budou moct dělat společnost i v době, kdy vaříte. Stejně tak myslete na velikost a tvar kuchyňské linky. Důležité také je, abyste měli v místnosti dostatek prostoru, všechny úložné prostory pro váš byly dobře dostupné a aby nebylo příliš složité udržovat kuchyň uklizenou a čistou.

 

astr 1a

Stále více zákazníkům při návrhu kuchyně také záleží na tom, aby měla místnost jednotný styl. Můžete zkusit například kuchyň moderní, klasickou nebo rustikální. Nevíte, jak nábytek, elektrospotřebiče i doplňky sladit, aby místnost byla funkční a zároveň vkusná?

Nechte si poradit od odborníků

Kuchyň na míru si můžete nechat zhotovit i od odborníků. Výhodou místností na zakázku je, že nic neomezuje vaši fantazii a vy nemusíte trávit dlouhé hodiny v obchodních centrech. Designeři vám zároveň poradí s výběrem materiálů i s celkovým uspořádáním kuchyně.

Při výběru truhlářství se nezapomeňte zeptat na to, zda si budete moct návrh kuchyně před zhotovením prohlédnout i v 3D – abyste měli jistotu, že k sobě všechny prvky skutečně ladí.

O angelo

Zanechte zprávu