Home / Doporučujeme / Strojírenská společnost, jež patří na českém trhu mezi špičku

Strojírenská společnost, jež patří na českém trhu mezi špičku

Poptáváte služby v oblasti strojírenství, jež se týkají zpracování kovového odpadu a šrotu, hydrauliky, nástrojárny, odlitků, výkovků apod.? Obraťte se na ryze českou společnost Žďas, která se může pochlubit více jak 65letou tradicí v tomto zajímavém oboru.

Čím vás tento tradiční výrobce přesvědčí?

Jistě vás bude zajímat výrobní program, jenž se věnuje hlavně zpracování kovového šrotu, dělení materiálu a jeho rovnání, hydraulickým lisům, zařízením pro zpracování válcovaných výrobků, lisovacích nástrojů z oblasti automobilového průmyslu atd. Firma Žďas je připravena splnit jakýkoliv váš požadavek, dodá vám zařízení přímo na míru. Disponuje totiž kvalitními stroji, jež slouží k lehkému i těžkému obrábění, montáži a testování výrobků.

Zaměřeno na opravy obráběcích strojů

V této oblasti poskytuje strojírenská společnost kompletní servis, který zahrnuje vypracování projektu včetně přípravy technologické dokumentace, výrobu, montáž a samotné zprovoznění. Tyto služby se týkají konvenčních a CNC obráběcích strojů, jakými jsou horizontky, frézky, soustruhy, karusely, otočné stoly. Do tohoto oboru výroby spadají i obloukové pece, mostové jeřáby, kolejové vozy, třecí a hydraulické lisy.

Máte zájem o hydraulické systémy?

Jde o další oblast, jíž se výrobní program firmy Žďas věnuje, neboť disponuje špičkově vybavenou hydraulickou zkušebnou. Tím se eliminují možné výrobní vady na minimum, protože se v průběhu výroby a montáže strojírenské prvky v této certifikované zkušební stanici testují.

Další služby

V nabídce služeb nechybí ani dělení materiálu vodním paprskem, pálením, řezáním nebo stříháním, a jeho moření v alkalické tavenině. Jak bylo zmíněno výše, hlavním oborem produkce jsou výkovky, odlitky, nástrojárna, parketovací lis atd. Jak je patrné, tato strojírenská společnost toho má hodně co nabídnout.

About angelo

Leave a Reply