Home / Dům a byt / Víte, jaké developerské projekty v Praze táhnou nejvíce?

Víte, jaké developerské projekty v Praze táhnou nejvíce?

Bydlení v hlavní metropoli sebou nese velkou spoustu výhod. Pakliže se zabydlíte v lokalitě, jež vám vyhovuje, určitě oceníte blízkost školských, kulturních a sportovních zařízení. Zároveň se vám rozšíří možnost výběru dobrého pracovního uplatnění.

Nové byty v Praze jsou zkrátka investicí, která v mnoha ohledech předčí klasické pronájmy a zároveň přináší něco navíc. A víte vůbec, jaké developerské projekty patří mezi nejoblíbenější?

Byty Nusle si zkrátka zamilujete

Jednou z často vyhledávaných lokalit jsou pražské Nusle, protože dokáží náročným rezidentům nabídnout vše, co je ke spokojenému životu zapotřebí. Důkazem toho je například výčet tří nejznámějších bytových komplexů, ať už jde zmodernizované činžovní domy nebo úplně novou výstavbu.

  • Byty Ctiradova
  • 4U Living
  • Rezidence Jivenská

Cenově lákavé byty Nusle, v rámci nichž jsou prezentovány bytové jednotky od 1+kk do 4+kk. To je poměrně široké rozmezí, z něhož bude schopen vybrat opravdu každý zájemce.

Praha 4 a její developerská nabídka

V okamžiku, kdy vám padne do hledáčku městská část Praha 4, vězte, že se nemusíte zaměřovat pouze na Nusle, ale i další lokality. Nové byty v Praze se nachází také v Michly, Újezdu, Písnici nebo v Modřanech.

Vždy jde o projekty s vynikající dopravní dostupností a pestrou občanskou vybavenost.

Nové byty v Praze, které si zamilujete

Poddejte se aktuální realitní nabídce a vsaďte na developerské projekty v Praze, od nichž lze očekávat pouze vysokou kvalitu zpracování a preciznost. Ostatně pod většinou těchto bytových děl jsou podepsány profesionální společnosti s mnohaletými zkušenostmi.

Pořiďte si obydlí, jež vám bude přinášet radost a dostatek životního prostoru. Unikátní byt podléhající vašim konkrétním požadavkům i v těch nejmenších detailech.

About angelo

Leave a Reply