Domů / Dům a byt / Domácí wellness. Dopřejte si relaxaci kdykoliv.

Domácí wellness. Dopřejte si relaxaci kdykoliv.

Dokonalá relaxace. Každému si při těchto slovech vybaví něco jiného. Napadá vás teplá vířivka nebo uvolňující masáž? S hydromasážními systémy od společnosti RAVAK si můžete vychutnat obojí, aniž byste museli vykročit z domova.

Jenom když jsme odpočatí, dovedeme si život užívat plnými doušky. Voda má očistnou sílu, která smývá naše starosti a myšlenky a pomáhá nám obnovit naše životní síly. Dopřejte si její blahodárné účinky tak často, jak budete potřebovat. Hydromasážní systémy Ravak využívají a kombinují proudy vody a vzduchu, které působí uvolňujícím způsobem na celé naše tělo a mysl. Vybrat si můžete celkem z 6 typů hydromasážních systémů, které se liší především výkonem agregátů a množstvím, provedením a rozložením trysek.

Většina masážních systémů má jednoduché pneumatické ovládání, které umožňuje systém jednoduše zapnout či vypnout. Systémy s elektronickým ovládáním mají navíc další funkce, jako je například pulsace systému Hydro, a lze je také doplnit nadstandartní výbavou. K té patří například chromoterapie, která využívá léčivé účinky světla a barev. Představte si, jak se noříte do světa barev a teplé lázně, která vás jemně masíruje příjemným prouděním vody. Dovedete si pro svou mysl a tělo představit dokonalejší relaxaci?

K nejoblíbenějším hydromasážním systémům patří výkonný systém SPORT, který má zvýšený počet trysek a dva regulátory, jež umožňují směrovat intenzitu masáže na různé části těla. Novinkou mezi systémy je jedinečný masážní systém MISTRAL s bezkonkurenčně tichým provozem. Nabízí snadné ovládání a rychlé přepínání jednotlivých oblastí masáže. Nejmodernější hydromasážní systém EXTRA FLAT je vybaven celokovovými a extra plochými tryskami, pneumatickým ovládáním a tichým provozem.

Hydromasážní hydrosystémy přemění vaši koupelnu na luxusní wellness centrum. Tyto systémy jsou promyšleny do posledních detailů a navazují na konkrétní typy van, se kterými vytváří jeden funkční celek. Typy van i hydromasážních systémů naleznete na webových stránkách Ravak.cz. Výběr správného typu systému a vany vám usnadní průvodce výběrem hydromasážního systému, který společnost Ravak nabízí.

 

O angelo

Zanechte zprávu