Home / Dům a byt / Zajistěte své rodině příjemné prostředí pro život

Zajistěte své rodině příjemné prostředí pro život

Každý chce pro svojí rodinu jen to nejlepší a pokud hledáte to nejlepší bydlení pro spokojený rodinný život, vybírejte zejména z ekologických variant. Takové bydlení je velmi nadstandardní a kromě vysokého komfortu se vám postará i o úsporu a o příjemné zdravé prostředí.

Nejdostupnějším ekologickým domem je dřevostavba, nebo spíše moderní dřevostavba, abyste si ji nespletli s roubenkou nebo srubem. Jedná se o velmi luxusní dům, který je vzhledově sice identický se zděnými domy, ale svými materiály a vlastnostmi je převyšuje.

Hlavní rozdíly u dřevostaveb

Tím nejpodstatnějším rozdílem je použití materiálů, pro stavbu zděného domu se používají cihly nebo tvárnice, které jsou velmi těžké, objemné a jejich izolační schopnosti jsou velmi chatrné. Dřevostavby jsou v tomto ohledu zcela jiné. Jsou tvořeny inovativními materiály, které se nesoustředí na velký objem, ale na počet izolačních vrstev a efektivitu izolace. Jedná se o ekologické materiály, které přináší mnoho muziky za málo peněz. Základ moderní dřevostavby tvoří masivní konstrukce z KVH hranolů doplněná o desky FERMACELL, izolace ISOVER a další pokročilé materiály. Dřevostavba je velmi pevná, odolná a s dlouhou životností, má skvělé izolační schopnosti z hlediska tepla i hluku. Její stěny jsou velmi štíhlé a přesto pevné, díky tomu nabídne více prostoru a to až o 15m2 podlahové plochy více, než u zděného domu.

Jak se takový dům staví

Dřevostavby nestaví zedníci na každém rohu, ale je potřeba se obrátit na firmu, která se na takové domy specializuje, jde o společnost Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o. Vytváří luxusní a přesto levné dřevostavby ve formě bungalovů a velkých rodinných domů, které si můžete vybrat doslova jako z katalogu. Na výstavbu nemusíte čekat dlouho, kompletní realizace trvá pouze cca 3 měsíce, což vám umožní bydlet opravdu rychle. Pokud hledáte ideální hnízdečko pro svojí rodinu, lepší typ rodinného domu byste jen tak nenašli.

About

Leave a Reply