Home / Doporučujeme / CNC stroje patří k těm nejmodernějším

CNC stroje patří k těm nejmodernějším

Pokud byste svou firmu rádi vybavili CNC stroji i veškerým příslušenstvím, víme, kde hledat. Pořiďte si stroje od solidní společnosti, která poskytuje služby v oblasti dělení materiálů vysokotlakým vodním paprskem. Ve svém portfoliu má i mnoho moderních CNC strojů.

Foto: www.awac.cz

Jsou téměř bezúdržbové

CNC stroje najdou uplatnění všude tam, kde je nutné zpracovat obrovské množství materiálu a zároveň ve vysoké kvalitě. Například CNC laserové řezací stroje jsou těmi nejvýkonnějšími na trhu. Navíc nevyžadují téměř žádnou údržbu. CNC stroje se ke všemu ovládají skrze počítač, tedy zadáním kódovaného programu. Obejdou se tak bez lidské manuální práce.

Jestliže si pořídíte stroje od společnosti AWAC, dostanete k zakoupeným strojům kvalitní záruční i pozáruční servis. V rámci servisu vám pracovníci opraví a oservisují CNC dělící stroje MicroStep pro plazmové, autogenní, laserové a vodní řezání, a to včetně plazmových zdrojů, vodních pump nebo filtračních jednotek. Servis ani oprava CNC strojů proto nepředstavuje žádný problém. AWAC zajišťuje i repase a přestavby strojů.

Veškeré stroje i příslušenství

Kromě toho odborníci z firmy provádějí i řezání vodním paprskem čili řezání vodou, tedy 3D řezání s eliminací úkosů. Každou zakázku se firma snaží vyřídit co nejrychleji a k plné spokojenosti zákazníka.

A co všechno na webových stránkách firmy AWAC najdete?

  • plazmové a autogenní stroje
  • stroje určené pro řezání vodním paprskem
  • laserové stroje
  • stroje určené pro řezání trubek a profilů
  • speciální stroje
  • frézky
  • doplňkovou technologii v podobě rotátorů, vrtaček či servisní stanice laserových trysek

Dále si zakoupíte i příslušenství jako plazmové a laserové zdroje, vodní pumpy, filtrační zařízení či kompresory. K dispozici jsou vám taktéž náhradní díly. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte společnost AWAC kontaktovat.

About angelo

Leave a Reply