Domů / Dům a byt / Dětské hřiště pro zdraví

Dětské hřiště pro zdraví

2128_fedetTaké vaše dítě miluje dětská hřiště? Kdo by je nemiloval. Lezení přes překážky, houpání na houpačkách, klouzání na skluzavkách. Kde jinde si vaše dítě užije tolik legrace a posílí svaly? Dětské hřiště je prostě dětský ráj.

Velké dětské hřiště

Přemýšlela jsem, že bych dceři pořídila dětské hřiště. Máme velkou zahradu, tak větší praktické hřiště bylo nejen mým přáním. Dcerka miluje houpačky, a jelikož jsou vždy na veřejných dětských hřištích maximálně dvě a ještě ke všemu obsazené, hledala jsem praktické dětské hřiště s houpačkou, která bude jenom její. Po delším čase nerozhodnosti jsem objevila dětskou sestavu, ideální na naší rozlehlou zahradu. Líbila se mi variabilita různých typů a doplňků a příteli zase, že je sestava dodávána jako větší stavebnice – dřevo je na míru nařezané a tak jej snadno sešroubujete podle návodu, což jistě zvládne každý trochu zručný kutil. Po vzájemném uvážení, jelikož je dcera ještě malá, jsme vybrali dětskou sestavu Monkey´s Home, na kterou se vejdou dokonce dvě houpačky, takže si dcera vyhraje i se svou nejlepší kamarádkou. Pro větší legraci jsme zvolili houpačku s duo sedákem, která dceři připomíná houpačku z pouti.

Čerstvý vzduch a zdravý pohyb

Dětskou sestavu nemáme moc dlouho, ale dcera si jí zamilovala na první pohled. Rozhodně nelituji, že jsem jí pořídila. Dětský smích a radost je tou nejlepší odezvou. Hodiny strávené na dětském hřišti jsou výhodné v tom, že dcera není zalezlá doma, je hezky na čerstvém vzduchu a má hlavně pohyb, který je pro dětské tělíčko nejdůležitější. Nadbytek energie a nedostatek pohybu vede k nadváze a poté k obezitě, což si ale myslím, že v naší rodině nehrozí. Při pohledu na usměvavou dceru zapálenou do zdolávání lezecí sítě a lezecích kamenů, už teď vidím, že díky dětskému hřišti mám doma sportovkyni s nadějnou budoucností.

Bezpečnost především

Dřevěnou sestavu všem vřele doporučuji, nejen kvůli tomu, že vše máte připraveno k sešroubování, dřevěné díly jsou předvrtané a zčásti smontované, ale také proto, že součástí jsou i bezpečnostní prvky, které zpevňují spoje hřiště. Samozřejmostí jsou zavrtávací kotvy pro výbornou stabilitu tohoto dětského hřiště. Celá sestava je pečlivě vyráběna s důrazem na bezpečnost dětí, hoblované mimostředové hranoly zajistí, že se vašemu dítěti nic nestane.

O angelo

Zanechte zprávu