Domů / Zahrada / Inteligentní robotická sekačka Honda Miimo šetří čas i práci

Inteligentní robotická sekačka Honda Miimo šetří čas i práci

Snem každého majitele rodinného domu s prostornou zahradou je mít perfektně udržovaný trávník. Údržba trávníku však vyžaduje spoustu času a energie. Značka Honda přichází s inovativním řešením jménem Miimo. Jedná se o inteligentní robotickou sekačku, která šetří váš čas i námahu. Automatická sekačka na trávu Honda Miimo se samovolně pohybuje po zahradě, dokáže se vyhýbat bariérám a mulčuje travní porost. Trávník budete mít neustále v perfektním stavu.

Tichá, výkonná a efektivní sekačka

Robotická sekačka Honda Miimo se pyšní tichým chodem, vysokou výkonností a tichým chodem, a proto může sekat trávník i v noci. Pracuje za jakýchkoliv povětrnostních podmínek, neboť konstrukce je robustní a pevná. Nejenže sekačka sama posoudí nutnost dobití baterie, ale současně si sama nabíjecí stanici vyhledá. Jestliže se po zahradě pohybují vaše děti či zvířata, nemusíte se ničeho obávat, protože automatická sekačka je naprosto bezpečná. Disponuje po celém svém obvodu bezpečnostními senzory, jež zajišťují maximální bezpečnost při provozu.

Sekačka na trávu je vhodná na jakýkoliv typ, tvar i rozměr zahrady, dokonce si poradí i se svahem. Pakliže vaši zahradu zdobí jezírko, bazén či záhony, automatická sekačka tyto překážky snadno obejde. Pokud si potrpíte na kvalitě zahradního trávníku, robotické sekačky jsou ideálním pomocníkem. V případě že do sekačky Miimo vložíte důvěru, litovat rozhodně nebudete.

Výhody robotické sekačky

Sekačka Honda Miimo se honosí mnoha přednostmi. Nespornou výhodou je odolnost vůči dešti a vysoká bezpečnost. Robotická sekačka na trávu si se svým ostrým řezem poradí s jakýmkoliv druhem trávníku. Je osazena Li-lon baterií s dlouhou životností, která se nabíjí prostřednictvím automatické nabíjecí stanice. V neposlední řadě vás potěší minimální hlučnost a zabezpečení proti krádeži.

O angelo

Zanechte zprávu