Home / Doporučujeme / Letecká škola pro každého

Letecká škola pro každého

Každý občas v životě zatouží vystoupit z každodenní rutiny a udělat něco, co ještě nikdy nedělal. Vyrazí například na výlet, dovolenou, ochutná nové jídlo apod. Takový výlet dovede pěkně zpestřit víkend, na něž budete možná ještě dlouho vzpomínat. Co takhle zažít něco, na co už v životě stoprocentně nikdy nezapomenete? Zkuste se na pár hodin stát pilotem a zažijte ten pravý adrenalin, kdy řídíte obrovský stroj stovky metrů nad zemí. Zážitek si můžete uskutečnit v letecké škole Blue Sky Service.

Letecká škola Blue Sky Service vlastní hned několik vrtulníků a letounů. Zdroj: https://www.facebook.com/pg/Blue-Sky-Service-s-r-o-199309451986/

Pilotem na zkoušku

Staňte se na chvíli pilotem a vyzkoušejte si řízení opravdového letounu nebo vrtulníku pod dohledem zkušeného instruktora! Na začátku si prohlédnete letiště, seznámíte se s technickými parametry vybraného letounu (ZLÍN) nebo vrtulníku (Robinson R-22). Poté proběhne předletová příprava s instruktorem a konečně následuje seznamovací let. Let trvá 1 hodinu a v průběhu si vyzkoušíte přímočarý let, zatáčky, let po okruhu, krátký navigační let a přistání. Nakonec následuje poletový rozbor. Za příplatek je možno absolvovat i základní akrobatické obraty pro náročnější piloty.

Po absolvování základního pilotního výcviku budete moci řídit samostatně jednomotorová letadla. Zdroj: https://pixabay.com/en/pilot-gliding-view-flying-cockpit-620432/

Další nabídky kurzů

Letecká škola Blue Sky Service nabízí širokou škálu kurzů. Základní pilotní kurs je odrazovým můstkem pro všechny začínající piloty. Po získání pilotní licence si můžete kvalifikaci nadále rozšiřovat absolvováním dalších leteckých kurzů, jež škola nabízí, například: oprávnění pro létání v noci, řízení vícemotorových letadel nebo zisk obchodní licence pro profesionální piloty, kteří si létáním chtějí vydělávat.

Máte nějaké dotazy? Chcete někomu blízkému darovat letecký výcvik či vyhlídkový let? Přijeďte se podívat a seznamte se s milými instruktory, kteří vám připraví program na míru.

About angelo

Leave a Reply