Domů / Zahrada / Nesmrtelné zahradní sekačky Honda

Nesmrtelné zahradní sekačky Honda

Honda zahradní stroje nabízí řadu čtyřtaktních motorových sekaček s tvarovanými noži, které dokáží sekat i sbírat mokrou trávu. Toužíte po nižší spotřebě, tichu a skvělém výkonu?

Řada IZY pro nenáročné

Motorové sekačky IZY s plechovým tělem jsou k dostání s mechanickým pojezdem či bez pojezdu. Na výběr ve třech režimech použití – sekání se sběrem, sekání bez sběru a mulčování. Ovládací prvky jsou ergonomicky a přehledně uspořádány a ještě umocňují snadnou manipulaci a obsluhu sekačky. Zvládnou posekat i přerostlý travní porost bez sebemenší námahy.

Řada HRX pro vášnivé kutily

Motorové sekačky HRX s pevnostním plastovým tělem z vysoce odolné ABS slitiny, která se nedá narušit třeba kamenem vyhozeným nožem a nepodlehne ani nájezdu automobilu. Honda nabízí sekačky s pojezdem v různých variantách. V nabídce jsou stroje s jednorychlostním mechanickým pojezdem a hydrostatickým tempomatem, který umožňuje plynulou změnu rychlosti pojezdu sekačky. Sekačky zvládnou posekat i luční trávu, jen stačí jet trochu pomaleji, abyste měli dost času ji pěkně rozsekat na cucky dvojitým nožem. Vaše zahrada přestane připomínat džungli a začne být opět zahradou u rodinného domu bez náročného kosení.

Výhody IZY a HRX

ROTOSTOP! Vždy budete mít pod kontrolou, jestli se nůž točí nebo ne. To jistě oceníte při pojezdech mimo trávu, kdy se nemusíte obávat, že by nůž provedl nějaký defekt při pojezdu po pevných překážkách na zahradě. SMARTDRIVE! Ovládnete rychlost pojezdu sekačky prsty nebo dlaní na rukojeti. DVA NOŽE! Lépe posekáte vyšší trávu a střih bude dokonale rovný. SNADNÉ STARTOVÁNÍ! Po větší přestávce zvládnete nastartovat motor sekačky již na první natažení. SBĚRNÝ KOŠ! Látkový odolný materiál vám garantuje dostatečný přísun vzduchu do koše a pomáhá tak k lepšímu sběru trávy a naplnění koše. KOLEČKA! Jsou nadupána kuličkovými ložisky a takovým vzorkem, že splní vaše představy o pojezdu na vašem trávníku.

Skvělý výběr na e-shopu

Kompletní sortiment elektrických a motorových travních sekaček s velmi dlouhou životností naleznete na stránkách hondastroje.cz. Vyšší pořizovací cena se rovná vysoké kvalitě sekačky. Výroba převážně v Evropě, se servisní a distributorskou sítí po celé České republice. Pětiletá záruka na sekačky s nesmrtelnými motory se jen tak nevidí. To vše nabízí zahradní technika Honda.

O angelo

Zanechte zprávu