Home / Dům a byt / Opravy střech, skladů a hal

Opravy střech, skladů a hal

180720136077-165ed0ae1aTo mnohem více vám zajistí společnost Tobolák, s.r.o., která na našem trhu působí již od roku 1992. Za tuto dobu nasbírala mnoho zkušeností v oblasti nátěrů, izolací či renovací plochých střech a v neposlední řadě i v oblasti konstrukčních a montážních pracích. S ohledem na výšku realizovaných staveb jsou ve výbavě tři automobily se speciální plošinou, která dosahuje do výšky až šestnáct metrů. Můžete si být jisti, že na vaši střechu odborníci z řad personálu opravdu dosáhnou.

Za dobu svého fungování se společnost zaměřuje především na družstva či továrny. Pokud tedy hledáte specialisty na opravy střech zemědělských budov, už jste našli! Jedním z největších úspěchů firmy jsou spokojení zákazníci, kteří poskytují tu nejkvalitnější reklamu.

Na krávy už nekape

Velkou předností je přijatelná cena, kterou ocení nejen majitelé velkých budov. Například u opravy kravína, kdy se zastavěná plocha může snadno přiblížit velikosti fotbalového hřiště, je nízká cena spojená s vysokou kvalitou nedocenitelným bonusem. To však není vše. Vysokou kvalitu společnost prokazuje zárukou 10 let na provedené práce se zohledněním jejich rozsahu. Máte tedy jistotu, že vaše krávy budou v suchu a pohodlí.

Plasty, plechy, sklo…

Veškeré skladové prostory si zaslouží tu stejnou péči a pozornost, jako zemědělské objekty. V případě, že do naskladněných výrobků zatéká či jsou v místnosti, kde se tvoří plíseň z vlhkosti, tak dochází ke snížení jejich kvality a možnému ohrožení zdraví nových majitelů produktů a stávajících zaměstnanců. Oprava skladů je realizovány s ohledem na umožnění jejich plynulého provozu a nemusíte se tedy bát přerušení případné výroby. Profesionální tým s vámi vyřeší a navrhne postup realizace s ohledem na individuální potřeby každého zákazníka. Nemusíte se tedy nikomu přizpůsobit a máte jistotu, že to, co se řekne i platí!

About angelo

Leave a Reply