Domů / Doporučujeme / Toužíte po ojedinělém zážitku? Vydejte se do vzduchu

Toužíte po ojedinělém zážitku? Vydejte se do vzduchu

Výšky lidi lákaly odnepaměti. Jenže zatímco dříve mohli o pohledu z výšin jen snít, dnes si může svět z ptačí perspektivy prohlédnout opravdu každý. Někdo se proletí dopravním letadlem na dovolenou, další zkusí akrobatický let nebo romantický výlet balonem. Co si vyberete vy?

Letecké zážitky patří k těm vůbec nejhezčím. Jsou vhodné opravdu pro každého. Na své si přijde romantik milující západy slunce, ale i ten, kdo nedá dopustit na adrenalin kolující v žilách. Jaké vzdušné aktivity patří k těm nejoblíbenějším?

Rodné město z balónu

S horkovzdušnými balóny jako kdyby se v poslední době roztrhl pytel. Je to skvělý zážitek, který můžete absolvovat s partou přátel, rodinou nebo jen s drahou polovičkou. Dokonce lze zařídit, abyste měli balón celý jen pro sebe – a v takovém případě si můžete vybrat i místo startu třeba v blízkosti vašeho bydliště. Jen trasu letu nelze nijak ovlivnit, letí se podle směru větru.

Adrenalin pro odvážné

Přijde vám příliš nezáživné stát hodinu v balonu a jen tak si prohlížet krajinu plynoucí pod vašima očima? V tom případě zkuste jiný šálek kávy. Určitě vás zaujme seskok padákem. Je sice pravda, že většina lidí se ho zpočátku bojí, ale i ti největší strašpytlové jsou nakonec nadšení. A mnozí pak skáčou dokonce opakovaně. Je to totiž trochu návykový zážitek.

Letadlo pod kontrolou

Nechcete se jen tak oddávat síle větru, raději byste sami určovali směr svého letu? Pak není nic jednoduššího než si vyzkoušet pilotovat letadlo. Ano, skutečně vás pustí za „volant“, můžete chvíli ovládat letadlo, vrtulník či větroň. Nejdříve se vám věnuje zkušený instruktor, který bude na vaše pilotování celou dobu dohlížet. Nebojte, ani ti nejméně šikovní piloti při svém zážitku neumírají.

Necháte se zlákat? A to ještě nedošla řeč na letecké simulátory či paragliding. Přečtěte si více na www.leteckezazitky.cz a vyberte si ten svůj!

O angelo

Zanechte zprávu