Domů / Zahrada / Zakrývací plachty s vysokou pevností a odolností

Zakrývací plachty s vysokou pevností a odolností

Plachtu považujeme za velice univerzální nástroj, s pomocí něhož lze schovat přemíru nejrůznějších předmětů, od běžného dřeva, přes automobily, až po vlakové vagóny. Má-li tento krycí prvek odolávat vysokým či nízkým teplotám a zhoršeným povětrnostním podmínkám, je třeba vyžadovat patřičnou kvalitu.

Tu vám nezajistí sortiment zakoupený v běžném hobby marketu, ale pevné zakrývací plachty od firmy Plachty Petr Štěpáník. Výrobce, u něhož vítězí především spolehlivost, odbornost a smysl pro preciznost i toho nejmenšího detailu. I proto vznikají velikostně odlišné produkty s příjemnými vlastnostmi.

By: Jem Stone  Zdvojené okraje a kovová oka

· Tloušťka 0,2 mm až 0,4 mm

· Rozměry až 15 x 20 m při vysoké gramáži 200 g/m2

Plachty a bohaté příslušenství

Jak jsme již naznačili v úvodu tohoto článku, vybere si naprosto každý zákazník, ať už má zájem o zakrývací plachty na automobil, motocykl, strojní techniku nebo běžné seno, trávu a podobné věci. Výběr z několika barev, odolnost proti kyselinám a spousta praktických doplňků uspokojí kohokoliv.

· Silikonové šňůry

· Pružné gumy

· Háčky k pružným gumám

 

V případě potřeb nabízí firma Plachty Petr Štěpáník individuální výrobu, při níž jsou zhotoveny zakrývací plachty odpovídající přesně vašim požadavkům.

Vybavte se stínícími sítěmi na ploty

V produktovém portfoliu uvedeného specialisty naleznete i praktické stínící sítě na ploty, ať už jde o rodinné domy, komerční objekty nebo sportovní areály. Ty mohou být ověnčeny řadou nápisů, firemních log či grafických symbolů.

I zde platí maximální standard při výrobě, čehož je důkazem gramáž 200 g/m2, značná pevnost a barevná stálost. Unikátní PE vlákna se pyšní dlouhou životností a odolávají vysokým teplotám.

Oslovte firmu Plachty Petr Štěpáník a dejte přednost prémiové kvalitě, osobnímu přístupu a bezkonkurenčním cenám.

O angelo

Zanechte zprávu