Home / Internet / Založení společnosti je základním pilířem úspěchu

Založení společnosti je základním pilířem úspěchu

Jak byste dokázali definovat úspěch v podnikání? Většina podnikatelů se shodne na tom, že největším úspěchem je vybudování stabilní a fungující firmy. Jaká je vaše definice úspěchu? Pro někoho je to spokojený klient, pro někoho tučná odměna za dobře odvedenou práci. Každý má svojí definici, ovšem málokdo si dokáže představit, že by na trhu prorazil jen s živnostenským listem.

coffee-839234_960_720Společnosti s ručením omezeným vždy vzbuzovaly respekt a většina starších podnikatelů si ještě vzpomene na roky, kdy sen o vlastní společnosti spolkla jen kvůli tomu, že se jednalo o velmi náročný a drahý proces.

Pro běžného smrtelníka je založení firmy velmi těžké, je potřeba zjistit kompletní postup a následně vyrazit do byrokratického maratonu. Jen málokterý podnikatel si dnes může dovolit trávit týdny nebo měsíce zjišťováním informací nebo vyřizováním záležitostí u notářů, soudů a na úřadech.

Založení společnosti uděláme za vás

To je jedním z důvodů, proč jsme se rozhodli, že podnikatelům usnadníme práci a společnost založíme za ně. Celý proces založení známe velmi dobře a to je důvodem, proč se na nás každý den obrací mnoho podnikatelů, kteří si chtějí splnit svůj sen o vlastní firmě. Založení s.r.o. nám trvá jen do 10 dnů a stojí necelých 12 tisíc korun.

Vaše povinnosti

Celý proces založení společnosti už nemusí být stresující, pokud se na nás obrátíte, veškeré vyřizování a úkony provedeme za vás. Na vás je jen vymyšlení samotného názvu, probereme s vámi strukturu společnosti a následně už můžete jen relaxovat a těšit se, až se z vás stane jednatel ve vlastní firmě. Po založení je na vás firma převedena a vy už si nebudete muset připadat jen jako živnostník, ale jako leader, který řídí svojí firmu směrem k úspěchu. Založení společnosti je s naší pomocí až překvapivě rychlé a snadné. Tuto možnost nabízíme každému a pokud cítíte, že pro vás nastala ta ideální chvíle něco ve svém profesním životě změnit, kontaktujte nás na portálu Zalozeni.cz a my se postaráme, aby se sen o vlastní firmě splnil i vám.

About

Leave a Reply