Home / Internet / Jak vybrat bezpečnostní kameru s Wifi připojením?

Jak vybrat bezpečnostní kameru s Wifi připojením?

Montáž bezpečnostní techniky pro domácnost byla ještě před několika lety pouze pro bohaté. Dnes si může dovolit bezpečnostní kameru opravdu každý. I ty nejlevnější modely dokážou relativně dobře pracovat ve chvílích, kdy je potřebujete. Propojení bezpečnostní kamery s Wifi připojením vede k snadné montáži a bohaté funkčnosti, kterou ocení majitelé domů, bytů, zahrad, skladů a dalších prostor, kde může dojít ke krádeži.

6224Vnitřní vs vnější bezpečnostní kamery

Kamery se v zásadě liší podle prostoru, který budou hlídat. Vnitřní prostory jako domy, byty, garáže, uzavřené kanceláře apod. nejsou náchylné na teplotní výkyvy a vlhkost, a většinou snímají menší plochu. Vnitřní kamery nemusí vydržet teplotu -10°C, ani nemusí snímat pozemek v řádu několika stovek m2. Tohle je výsada kamer vnějších, nebo také venkovních, které jsou většinou dražší, a u kterých jsou požadavky na kvalitu mnohem vyšší.

Rozlišení videa nebo fotek

Druhým velmi důležitým parametrem je rozlišení videa. Pokud kamera zaznamená situaci, kterou chcete zdokumentovat, musíte mít také jistotu, že bude na videu něco vidět. Některé kamery stále nabízejí rozlišení 640×480, nebo dokonce 320×240, což je v dnešní době již nepřijatelné. Ideální rozlišení je 1280×720 a více. Avšak samotné rozlišení vás nespasí. Důležité je např. podsvícení, protože jak víme, kvalita záznamu dost závisí na množství světla. Kamery jsou vybavené IR led přísvitem, který se aktivuje během nočního režimu a vylepšuje tak kvalitu snímku.

Další funkce

Moderní bezpečností kamery s Wifi připojením nabízejí bohaté množství funkcí, a tak se snažte vybrat model, který odpovídá vašim požadavkům. Např. podpora Wifi připojení je velmi důležitá. Díky ní můžete mít všechny záznamy uložené na síti, díky Wifi připojení můžete kameru ovládat a sledovat na dálku a mít neustálý přehled o tom, co se děje v monitorovaném prostoru.

Bohatou nabídku vnitřních a vnějších bezpečností kamer s Wifi připojením naleznete v eshopu Kabelmánie.cz.

About angelo

Leave a Reply