Home / Internet / Založte si e-shop a získejte více zákazníků

Založte si e-shop a získejte více zákazníků

Česká internetová populace přesahuje hranici šesti milionů uživatelů. Toto alarmující číslo prozrazuje, že lidé více důvěřují internetovým obchodům a preferují nakupování z pohodlí domova. Rozšiřte svůj kamenný obchod o moderní službu a nabídněte své výrobky zákazníkům ze vzdálených regionů. V následujících řádcích vám prozradíme, proč je na e-shop kladen stále větší důraz.

Internetový obchod je perfektní marketingový nástroj, který umožňuje cílit na relevantní skupinu lidí. Pakliže si myslíte, že online nakupuje pouze mladá generace ve věku od 18 do 30 let, jste na omylu. Nejtypičtější zákazník se pohybuje v kategorii 26 až 42 let.

Proč mít vlastní e-shop?

Existuje spousta pádných argumentů, proč mít vlastní internetový obchod. Jestliže již podnikáte a provozujete vlastní kamennou prodejnu, může tvorba e-shopu představovat zvýšení obratů a zisků. Jste-li v segmentu podnikání nováčci, potom internetový obchod může být lákavý způsob přivýdělku.

Kde si objednat e-shop?

Pokud se rozhodnete pro založení nového internetového obchodu, budete potřebovat vhodnou společnost, která vám zrealizuje e-shop od grafického návrhu, přes kódování, až po konečné úpravy. Jednou z firem je Pro Holding CZ, která se pyšní letitou tradicí na tuzemském trhu. Na svém kontě má stovky projektů, které můžete zhlédnout jako reference.

Práce je svěřena do rukou profesionálů s bohatými zkušenostmi a odbornými znalostmi. Design e-shopu mají na starosti kvalitní grafici, naprogramování zase odborní vývojáři.

Společnost Pro Holding CZ zastřešuje i další služby, které jsou spojené s rozjezdem e-shopu. Jakmile bude tvorba e-shopu dokončena, následuje online marketing (PPC, SEO, e-mailing, sociální sítě) pro přilákání nové klientely. Dále analyzuje návštěvníky a jejich chování.

About angelo

Leave a Reply