Domů / Dům a byt / Montované dřevostavby vysoké kvality

Montované dřevostavby vysoké kvality

Sníte o vlastním bydlení, které bude ekonomické, konstrukčně propracované a moderní? Hledáte řešení s krátkou dobou výstavby, o nějž se od samotného prvopočátku až do předání kompletního díla nebudete muset starat? V takovém případě přichází na přetřes montované domy od společnosti ALFAHAUS. Ta je dlouhodobým odborníkem na nízkoenergetické bydlení.

Specialista na moderní výstavbu dřevostaveb, jejichž výsledkem je komfortní bydlení, nízké energetické nároky na provoz domácnosti a originální vzhled objektů. Subjekt prezentující individuální a profesionální přístup se vším všudy.

Proč právě nízkoenergetické dřevostavby?

Pasivní bydlení se vyznačuje velkou spoustou kladů, jež v mnohém předčí klasické zděné objekty. Ekologický model obydlí, v rámci něhož očekávejte následující.

· Vynikající protipožární a protihluková ochrana

· Propracovaná rekuperace vzduchu

· Minimální finanční náklady na vytápění

· Speciální stěnový systém v kombinaci a originálním architektonickým návrhem

Rozhodnete-li se pro montované dřevostavby od zmíněné společnosti, máte jistotu kvality garantované certifikační autoritou. Unikátní technologie výstavby, s níž bude dosaženo příjemného klima a znamenité ochrany před horkem i zimou.

Individuální realizace šitá na míru

Firma ALFAHAUS přináší bohatý výběr projektů, z nichž si vybere skutečně každý. Máte-li však zájem o vlastní a osobní řešení, meze se fantazii určitě nekladou. Navržen vám bude rodinný dům od projektové dokumentace, přes zajištění všech administrativních úkonů, až po finální realizaci.

Spolehněte se v rámci bydlení na nízkoenergetické domy, které vás ohromí ve všech ohledech. Získejte odborné poradenství, pomoc při financování a letité zkušenosti, jejichž výsledkem bude nadčasové obydlí na celý život.

Dopřejte si útulný domov, o němž tak dlouhou dobu sníte.

O angelo

Zanechte zprávu