Domů / Nářadí / AC Steel – precizní nerezové tyče a další hutní materiál

AC Steel – precizní nerezové tyče a další hutní materiál

V České republice je jedním z nejvýznamnějších oborů strojírenství. Tuzemské firmy produkují kvalitní strojírenské výrobky, které se vyváží do celého světa. Pakliže hledáte společnost, která se orientuje na toto odvětví, dovolujeme si vám představit AC Steel a.s., firmu specializovanou na tyčovou ocel, dráty, nerezové tyče a další hutní materiály.

AC Steel a.s. je ryze česká společnost, jejíž vznik se datuje v roce 1999. Původně se zaměřovala na dovoz tažených ocelí ze západní Evropy a vývoz kovaných tyčí do Evropy. Po několika letech firma rozšířila svou působnost a vybudovala si vlastní síť skladů včetně vozového parku. Dnes zprostředkovává více než 90 % dodávek vlastními vozidly. Zákazníkům nabízí internetový informační systém, jehož prostřednictvím mohou s personálem řešit objednávky i problémy. Přestože se dá téměř všechno vyřešit online, stále firma preferuje osobní kontakt se svými klienty.

Produktové portfolio společnosti AC Steel a.s.

V současné době portfolio zaplňují tažené, nerezové, mosazné, válcované a ploché tyče, plochá, tažená a automatová ocel. Na skladech má tisíce tun zboží, čímž dokáže okamžitě expedovat vaši objednávku. Pestrostí nabídky služeb a produktů dokáže uspokojit i náročnou klientelu.

Společnost má navázanou spolupráci s mnoha významnými firmami, mezi něž spadají například Heine – Beisswenger, Rodacciai nebo Redealli Inox. Kvalitu služeb potvrzují certifikáty, které můžete zhlédnout na oficiálních webových stránkách. V neposlední řadě můžete na stránkách najít živnostenský list, koncesní listinu, ale také certifikát EKOKOMU.

U společnosti AC Steel a.s. se vám dostanou vysoce kvalitní služby a produkty. Disponuje dvěma prostornými sklady o rozloze 11 500 metrů čtverečních, kde jsou uloženy veškeré produkty a hutní materiály.

O angelo

Zanechte zprávu