Domů / Dům a byt / Využijte revitalizace panelových domů

Využijte revitalizace panelových domů

Žijete-li v některém ze starších panelových domů, které mají za sebou již desítky let své existence, je možná nejvyšší čas, přemýšlet o kvalitní modernizaci celého bytového objektu. Pustit se do oprav, vylepšení a aplikování moderních stavebních technologií, jež prodlouží životnost panelového domu.

Je naprosto zřejmé, že vlastníci jednotlivých bytů si tyto úkony budou dělat jen stěží sami a svépomocí. Od toho jsou zde revitalizace panelových domů vznikající pod rukama profesionální společnosti Jumar Holding a.s.

Subjekt s více, jak dvanáctiletou působností na trhu, o čemž vypovídající desítky úspěšných projektů.

Revitalizace, jak se patří

Rozhodnete-li se investovat do přínosné rekonstrukce, je vhodné k této činnosti přistupovat komplexně. Zaměřit byste se měli hned na několik důležitých oblastí.

  • Zateplení
  • Okna
  • Střechy
  • Balkóny a lodžie
  • Zábradlí

Všechny tyto části svým portfoliem pokrývá výše uvedená firma, která dává přednost individuálnímu přístupu, kvalitním stavebním materiálům a odbornému zpracování i těch nejmenších detailů.

Ať už se rozhodnete pro zateplení fasád nebo výměnu oken, za žádných okolností se nemusíte o cokoliv starat. Společnost Jumar Holding a.s. zajistí vše potřebné od A až do Z.

Výhodné dotace na revitalizaci panelových domů

Na tohoto dlouhodobě prověřeného specialistu se obracejte také v případě, že chcete čerpat finanční prostředky z dotačního programu „Zelená úsporám“. I v těchto ohledem vám bude plně nápomocen.

Postarejte se o to, že vaše panelové domy získají daleko modernější a stylovější podobu. Dopřejte si praktických úprav ve společných prostorách a prostřednictvím výše uvedených prací docilte mnohem nižších nákladů na bydlení.

Má-li jít o profesionální revitalizace panelových domů, tak pouze v podání firmy Jumar Holding a.s.

O angelo

Zanechte zprávu