Domů / Dům a byt / Aktuální developerské projekty v Praze

Aktuální developerské projekty v Praze

Každým rokem vzniká po celé hlavní metropoli hned několik developerských projektů, které jsou zdrojem desítek zajímavých bytů. Novostavby, jež v mnohém naplňují potřeby všech rezidentů prahnoucích po blízkosti samotného centra, pestré občanské vybavenosti, ale hlavně po příjemném klidu a zeleni.

V tomto směru se můžete zaměřit na libovolné městské části, protože každá z nich skrývá něco jiného a z bytového pohledu velice uspokojivého.

Byty na prodej Praha 10

Jestliže sháníte byt na lukrativní adrese splňující všechny výše uvedené požadavky, pak vám přinášíme pár tipů. A ty vás dozajista naplní. Jsou to developerské projekty, s nimiž se obvykle pojí prvotřídní architektura, moderní koncept uspořádání vnitřních prostor a spousta nadstandardních prvků.

  • 4Blok
  • Nad Kundratkou
  • Prosek Park
  • Ecocity Malešice

Narazit samozřejmě lze i na byty na prodej Praha 10, ke kterým získáte v rámci pořizovací ceny kupříkladu sklepní kóji, podzemní garážové stání nebo prostornou předzahrádku. Budoucí majitelé bytů ve vyšších patrech zase ocení balkony a terasy.

Novostavby v Praze vévodí současným realitám

Vydejte se cestou spokojeného a pohodlného bydlení, v jehož blízkosti se bude nacházet škola a školka, obchod, restaurace či sportovní zařízení. Přihlížejte k faktorům, jako jsou bezpečná dětská hřiště před domem a k podobným věcem.

To všechno má vliv na to, abyste vybrali ty správné developerské projekty v Praze, s nimiž budete spokojeni jak po stránce technické, tak situační a ekonomické.

Pořiďte si byt na tom správném místě a vydejte se cestou novodobých stavebních postupů, jejichž zárukou jsou nízké provozní náklady na domácnost. Dosáhněte vysoké úrovně soukromí a potřebného životního klidu. Investujte do novostaveb vznikajících pod záštitou profesionálních developerských společností.

O angelo

Zanechte zprávu