Domů / Dům a byt / Park Klecany a ostatní developerské projekty

Park Klecany a ostatní developerské projekty

Bydlení v hlavní metropoli, popřípadě v její těsné blízkosti volí velká spousta lidí. Zájemci o byt spoléhající na lukrativní situování, které jim poskytne jak klid maloměsta, tak nadstandardní služby samotného města. V tomto duchu je po Praze realizováno hodně staveb. Nedaleko nich objevíte parky, obchodní domy, ale také zastávky městské hromadné dopravy. Kombinace, jíž lze jenom stěží odolat.

Pakliže máte zájem o popisované developerské projekty, přinášíme vám alespoň malou ochutnávku.

Moderní novostavby v Praze

Originálním bytovým dílem je například Park Klecany, jež v sobě ukrývá až 150 bytových jednotek. Několikapodlažní dům s velice jednoduchou a vzdušnou architekturou, jejíž součástí jsou odstupňovaná podlaží. Ty tvoří vynikající základ pro prostorné balkony a terasy.

Zatoužíte-li po projektu Park Klecany, jistě se vám hodí pár základních informací.

  • Dispoziční uspořádání od 1+kk do 4+kk
  • Maximální podlahová plocha až 80,17 m2

V okolí komplexu navíc narazíte na dostatek zeleně, včetně řeky. Lokality sloužící primárně pro chvíle pohodlné relaxace a venkovní pohybové aktivity.

Vsaďte na ověřené developerské projekty

Podobných bytových konceptů se po celém území Prahy nachází velká spousta. Díky rozmanité architektonické stránce budou uspokojeny potřeby všech zájemců. Pakliže máte jiné nároky a neoslovil vás zrovna zmiňovaný projekt Park Klecany, lze volit mnohé další.

Mezi oblíbené novostavby v Praze patří například tyto.

  • 4Blok
  • Mramorka
  • Rezidence Anděl
  • DOCK Rezidence
  • Rezidence Hostivař a jiné

Dejte přednost ekonomickému a kvalitnímu obydlí, v rámci něhož se vám dostane skutečně všeho. Od sklepních kójí, přes podzemní garážová stání až po nízké provozní náklady. Byty a domy, s nimiž budete v plné míře spokojeni, a zároveň se stanou lukrativní investicí.

 

O angelo

Zanechte zprávu