Domů / Dům a byt / Čerstvý vzduch i se zavřenými okny

Čerstvý vzduch i se zavřenými okny

Milujete čerstvý vzduch v každé místnosti vašeho bytu, ale bydlíte uprostřed rušného velkoměsta, a tak každým otevřením okna, by do vašeho interiéru akorát vnikly jedovaté zplodiny a zápach výfukových plynů aut? Nebo bydlíte na venkově, kde je čerstvého vzduchu dostatek, ale nechcete větráním vyhnat teplo, zvláště pak v těchto podzimních dnech? Máme pro vás chytré řešení. Pořiďte si lokální rekuperaci do místnosti a s každým nádechem si užívejte tichý chod a zdravý vzduch.

Lokální jednotky do každé místnosti

Turbovex, společnost zabývající se vzduchotechnikou, jež byla založena roku 1989, disponuje dlouholetou tradicí. Se zkušenostmi, trvajícími déle než čtyřicet let, nabízí kvalitní vzduchotechniku nejen pro hospodářské a průmyslové budovy, ale své služby rozšířila i na vzduchotechniku pro jednotlivé místnosti.

Toužíte-li po čerstvém a zdravém vzduchu ve vašem obývacím pokoji, či kanceláři, ale bojíte se časové i finanční náročnosti, jež by mohla instalace centrální jednotky znamenat, bude rekuperační jednotka do jedné místnosti Turbovex HOME tou pravou volbou, jež pročistí vzduch ve vašem okolí. S lokální jednotkou Turbovex HOME totiž odpadá nutnost rozvést po celém objektu rozvody vzduchu, a tak se stává celý proces jednodušší a nesrovnatelně levnější. Montáž rekuperační jednotky se provádí přímo z místnosti a proto ani lešení nebo montážní plošiny nebudete potřebovat. Rozhodnete-li se pro lokální rekuperační jednotku Trubovex HOME, nebudou nutné žádné stavební úpravy a jednou z dalších výhod je i to, že uspoříte energii až o jednu pětinu.

Vyberte si některou z lokálních jednotek Turbovex HOME, vneste do svého okolí čerstvý a zdravý vzduch a mějte radost z každého nádechu. Rekuperační jednotka do bytu vám pomůže opět dýchat z plných plic od profesionální společnosti Turbovex.

O angelo

Zanechte zprávu